Ballina Aktualitet Stresi i drejtohet Ramës: Shkàrko Ardi Veliun ose do të nxjérr fotot...

Stresi i drejtohet Ramës: Shkàrko Ardi Veliun ose do të nxjérr fotot intíme me vajzat VIP (VIDEO)

Arkimed Lushaj i njohur si Stresi, nga arràtia ka léshuar një kércénim të fòrtë duke vendòsur ultímatum Edi Ramës të dorézojë Ardi Veliun, në të kundért ai do t’i nxjérrë ‘sékrétet’ kryeministrit.

Ai kërkon doréhéqjen e drejtorit të polícisë Ardi Veliu, duke paràlàjmëruàr se nëse kjo nuk do të ndodhe, ai dhe të tjerët do të shkojnë deri në Surrel për të djégur shtëpinë e Ramës.

“Shkodra zemra jeme jeni ma të mirët. I bëj thírrje Kukësit, Shkodër, Tropoja jeme çòhuni sot o kùrrë. Ne jemi nis se si do vijmë sot në Tiranë gjàllë a vdék nuk e di por na prítni në protéstë sot do jem aty 100% me djemtë préj Kosove e Maqedonie”.Stresi shpërthen në të shara kundër Edi Ramës - Të Paekspozuarit

Përmes një video Live në Instagram Stresi ka thénë se është në dijeni të disa sékreteve të kryeministrit Edi Rama në lídhje me fotot íntíme ku nuk mùngojnë personazhet publíke të ekranit shqiptarë.

“Rezistoni sa të vijmë dhe ne amaneti i Zotit mos u dorézoni. Shkodra, Tropoja, Vlora, Saranda, çòhuni tanë se do vijmë sot, i bëj thírrje tanve nëse nuk e dorézon, Rama dorézo Ardi Veliun, nëse nuk e dorézon kukullën tane ka me tu djég edhe shpia jote në Surrel. Mafíozín më të madh, unë kaq po të them Rama dorézo Ardi Veliun se do vijmë në Surrel pasha këtë Zot”.Edi Rama i dërgon mesazh, Stresi revoltohet ndaj kryeministrit: Kë do përqafosh ti more skizofren, bëhu gati se…. (FOTO) – Dosja AL

“Shpërndàjeni në çdo media këtë mesazh. Nuk ka uniformë polície që na mpòsht ne. Edi Rama sillu mir kam respekt për zonjën Linda. Mos më bëj se do të nxjérr në Instagram çfarë ke bërë ti me femra. Mos më bëj që ti hap sékrétet, femrat që ta màrrin ty në goj, që janë edhe VIP dhe ato që janë në pùshtet.

I kam me fàkt Edi Rama, kam shumë respekt për zonjën Linda, zonjë e nderume por për ty jo. Ki kujdés se do ti nxjérr sékrétet për këtë natë. Nuk kanë fàj familjarët e tuj. Ja gjàll a vdék kam me ti nxjérrë krejt gòjorse nëse nuk dorézo Ardi Veliun. Të tjerat do ti nxjérrë shumë shpejt. Natën e mirë shihena në shesh e nuk më ha hiç edhe nëse më còptoni.”- thotë Stresi.

Stresi ndodhet në kërkim pasi akùzohet si orgànizàtor në protésten e dhùnshme të 8 dhjetorit në Tiranë ku ishte në vijën e parë të përplàsjes me fòrcat e réndit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Sinan Hoxha dhe Ana e ‘PërPuthen’ fùsin në shérr një çiftin

Simpatia e deklàruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjésëmàrrëse në emisionin “PërPuthen”, ka çùar në një gríndje...

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...