Ballina Magazina Rezi publíkon videon epíke para emisionit me Luanën: 'Vdéksha për ty'!

Rezi publíkon videon epíke para emisionit me Luanën: ‘Vdéksha për ty’!

Luana është gjithnjë shumë e kùruar e kujdéset në detaje për pamjen e saj.

Kështu ajo është kthýer në një prej figurave më IN të showbizit dhe shumë goca frymëzohen préj saj.

Por e keni parë ndonjéherë Luanën para emisionit, teksa bëhet gati?Rezart Veleshnja 'nxjerr blof' Luanën gjatë emisionit: Është një pijanece e paparë

Këtë moment e ka ndàrë me ne Rezart Veleshnja ditën e sotme, duke publíkuar një video epíke.

Aktori i njohur ka postuar në ‘Instastory’ një video teksa Luana bëhet gati për në emision, duke fòkusuar çorapet e saj të gjata, teksa moderatorja ke veshur një fustan.

“Më shtòhet jeta vetëm kur shoh këto çorape. Këto çorape më shtojnë jetën. O zottt…O Luana o dritë!”- thotë Rezi, ndërkohë që Luana mbùlon fytyrën me duar.

 

Kujtojmë se Rezarti dhe Luana u vendosën disa javë më parë në qendër të mediave pasi u përfòlën për një konflíkt të mùndshëm dhe shkàk u bë largimi i paprítur i aktorit nga emisioni.

Mirëpo pas gjithë këtyre thàshethémeve Rezarti u shfaq sërish disa ditë më pas në provat e emisionit.

Aktori publikoi në Instagram disa video, në të cilat shíhej duke performuar me këngëtarin e njohur, Gena, që mesa duket do të jetë i ftuari i kësaj të shtune.U largua nga "Shiko Kush Luan" pas një sherri me Luanën? Reagon për herë të parë Rezart Veleshnja - iconstyle.al

Ndërkohë në një video tjetër, Rezarti shfàqej i maskuar si artisti, Endri Prifti, ndërkohë që këndonte e i bínte kitarës.

Më pas ai u rikthýe dhe tregoi se mes tyre nuk ka ndodhur asgjë.

“Kam qenë shumë i zënë me “Portokalli” dhe kam pasur dhe disa punë të miat private dhe për këtë gjë kishte një zévendésim, por kjo nuk do të thotë që unë ika se nuk kishte asnjë deklàratë nga ana ime.”Rezart Veleshnja reagon për sherrin me Luana Vjollcën | Gazeta Fjala

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jo vetëm aktor! Visjani dhe reperi i njohur kosovar publikojnë hitin e garantuar të verës (VIDEO)

Visjani dhe Meritoni, fansa të njëri tjetrit arrijnë të bashkëpunojnë në një rrymë të përbashkët. Visjan Ukcenaj si një fans i zjàrrtë i Meriton Ademit,...

Konkurrentja e PërPuthen+40 habit me deklaratën e saj: Jam pré e bullízmít sepse…(VIDEO)

Erlinda Ogreni konkurrentja e 'përPuthen+40', e divòrcuar dhe me një vajzë 12-vjeçare. Ajo është me origjinë nga Lushnja ndërsa aktualisht jeton në Tiranë, ku ka...

Çifti i panjohur fitoi çmimin ‘Guinnes’, arsyeja është mahnitëse! (VIDEO)

James dhe Chloe Lusted janë shpallur çifti i martuar me diferencën më të madhe të gjatësisë, rreth 60 cm. Ata u konfirmuan nga komisioni i...

Zbùlohet më në fund se me cilin këngëtar do bashkëpunojë Ghetto Geasy! (FOTO)

Ghetto Geasy i është futur prej kohësh punës dhe ka gatuar në studio hite që ne të gjithë mezi presim t’i dëgjojmë. Së fundmi, ai...

I dedíkoi këngën ‘Thíkat e mia’, ja si reàgoi ish e dashura e Alban Ramosaj ()

Alban Ramosaj ka dhënë një intervistë së fundmi për revistën “Class”, ku folur gjatë për fitoren në “Kënga Magjike” dhe jetën e tij profesionale. Mes...
error: Alert: Content is protected !!