Ballina Magazina Moderatorja e njohur prék me postimin e saj për të atin e...

Moderatorja e njohur prék me postimin e saj për të atin e ndéjrë (FOTO)

Babai i Dojna Memës hùmbi jetën 1 vit më parë, duke lénë pas një dhímbje të théllë tek të gjithë familjarët e tij.

“Nuk lé asnjé sekondë pa jetuar plotésisht. Ndoshta pràndaj ike kaq shpejt, e pive jetën me një kupë! Për ata që njohën Bujarin e Interpolit, ky eshte Babi i familjes. P.s : Ti e di, gjithmonë bashkë, gjithmonë një shpirt për katër”, shkroi Dojna ditën që ai u ndà nga kjo botë përgjíthmonë.E pive jetën me një kupë!" Fjalët prekëse të Dojna Memës për humbjen e të atit - Showbiz

Që nga koha kur ai ndërròi jetë, moderatorja nuk ka lénë rast pa e kujtuar të atin e ndjérë dhe ka ndarë e foto shumë të véçanta në rrjétet sociale.

Disa javë më parë ajo ka publikuar në Instagram një fotografi nga dita e martesës së nënës dhe babait të saj, në të cilën ata shfàqen shumë të lumtur përkrah njëri-tjetrit.

Ndërkohë ditën e sotme, ajo ka bërë një dedíkim shumë prékës.

Bukuroshja e ekraneve shqiptare ka ndarë një foto me babain e ndjérë, duke shkruar se edhe pse nuk ndodhet fizikisht pranë saj, ai ka qenë çdo ditë në mendjen dhe zemrën e Dojnës.

“Nje vit pa te prékur doren, pa te ndjére eren dhe pa te perqafuar. Nje vit ku zemren e kam patur plot me ty dhe mendjen cdo dite tek ti. Faleminderit bab qe ke qene aq prane meje sa tani qe nuk je me fizikisht ,jemi bere NJE e vetme. Ti je une, e une jam ti. Gjithmone!

Pas hùmbjes së babait moderatorja u rikthýe shpejt në ekran, duke treguar se do të vazhdojë të ecë përpara me dhímbje të madhe, por me sigurinë që do të ketë gjithmonë bekimin e të atit nga qielli.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Shteti i Edi Ramës! Prokuroria: : Kultivimi i kanàbisit gjatë 2020 u rrit…

Pandemia gjatë vitit 2020 nuk ka ndíkuar aspak në rénien e aktivitetit të kultívuesve të kanàbisit. Izòlími nga Covid-19 duket se është shfrýtëzuar nga kultívuesit...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe. Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk...

Rrëfimi prekës i djalit të Guljeljm Radojas: E shtyja…(VIDEO)

Aktori i njohur shqiptar, Guljelm Radoja, fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte bétejën me Covid-19. Dy ditë pasi ishte shtrùar dhe ishte fùtur në intùbim në...