Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ndér çiftet më të diskutuar në media.

Shpesh, ata ndàjnë me ndjékësit e tyre në rrjetet sociale imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet muzikore, për të cilat gjithmonë komentohen.

Së fundmi, çifti kanë publikuar për fansat e tyre në rrjetin social Instagram një fotografi të përbashkët, ku shihen mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.xhensilamyrtezaj

Ata duken të buzëqeshur teksa kanë pòzuar në një ambient piktòrest vjeshtor të natyrës.

Ka qenë Xhensila ajo e cila e ka publikuar këtë fotografi në rrjetin social Instagram, duke e shoqëruar me përshkrimin: “Ti do të jesh gjithmonë i përhershmi im”.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komentet e ndjékësve, shumë prej të cilëve i kanë komplimentuar dyshen për harmoninë e tyre në çift.xhensilamyrtezaj

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!