Ballina Uncategorised Më të lumtur se kurrë! Xhensila dhe Besi ndàjnë me ne momente...

Më të lumtur se kurrë! Xhensila dhe Besi ndàjnë me ne momente romantike (FOTO)

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ndér çiftet më të diskutuar në media.

Shpesh, ata ndàjnë me ndjékësit e tyre në rrjetet sociale imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet muzikore, për të cilat gjithmonë komentohen.

Së fundmi, çifti kanë publikuar për fansat e tyre në rrjetin social Instagram një fotografi të përbashkët, ku shihen mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.xhensilamyrtezaj

Ata duken të buzëqeshur teksa kanë pòzuar në një ambient piktòrest vjeshtor të natyrës.

Ka qenë Xhensila ajo e cila e ka publikuar këtë fotografi në rrjetin social Instagram, duke e shoqëruar me përshkrimin: “Ti do të jesh gjithmonë i përhershmi im”.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë pëlqimet dhe komentet e ndjékësve, shumë prej të cilëve i kanë komplimentuar dyshen për harmoninë e tyre në çift.xhensilamyrtezaj

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!