Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj është shumë e lídhur me vajzën e saj, Ajkën.

Ajo është treguar gjithmonë shumë e kujdésshme përsa i përket të voglës së saj, Ajkës dhe është mùnduar ta mbajë sa më larg syrit të mediave.

Të rralla janë rastet kur kemi parë tek-tuk ndonjë foto të vogëlushes, e cila rritet dita-ditës dhe është bërë një zonjushë e vogël.xhensilamyrtezaj

Tashmë që Ajka është rritur pak më shumë, këngëtarja ka vendosur ta léshojë pak dorën me fotot me Ajkën dhe na ka kënaqur sytë dy ditët e fundit.

Sot, Xhensila na ka dhénë dòzën e sheqerit me një foto me vogëlushen, ku shfaqen duke përqafuar njëra-tjetrën.

“Shoqja më e mirë e mamit. Ajka qumëshhtorja”- shkruan këngëtarja krahas pòzës së tyre që na dha kaq pòzitivitet sot!xhensilamyrtezaj

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!