Ballina Uncategorised Xhensila sapo na i dha disa dòza ëmbëlsie me këtë foto

Xhensila sapo na i dha disa dòza ëmbëlsie me këtë foto

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj është shumë e lídhur me vajzën e saj, Ajkën.

Ajo është treguar gjithmonë shumë e kujdésshme përsa i përket të voglës së saj, Ajkës dhe është mùnduar ta mbajë sa më larg syrit të mediave.

Të rralla janë rastet kur kemi parë tek-tuk ndonjë foto të vogëlushes, e cila rritet dita-ditës dhe është bërë një zonjushë e vogël.xhensilamyrtezaj

Tashmë që Ajka është rritur pak më shumë, këngëtarja ka vendosur ta léshojë pak dorën me fotot me Ajkën dhe na ka kënaqur sytë dy ditët e fundit.

Sot, Xhensila na ka dhénë dòzën e sheqerit me një foto me vogëlushen, ku shfaqen duke përqafuar njëra-tjetrën.

“Shoqja më e mirë e mamit. Ajka qumëshhtorja”- shkruan këngëtarja krahas pòzës së tyre që na dha kaq pòzitivitet sot!xhensilamyrtezaj

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!