Bes Kallaku feston sot 35-vjetorin e lindjes dhe sigurisht që urimi i Xhensilës qëndron “on top”.

Këngëtarja bukuroshe ka ndàrë në rrjete sociale disa nga kujtimet më të bukura që ka ndër vite me bashkëshortin e saj dhe i ka dedíkuar fjalët më romantike.

Në të gjithë fotot që ajo ka publikuar ata shihen të dashuruar njësoj si ditën e parë me njëri-tjetrin.

“Momentet më të lumtura në jetë i kam kaluar me ty dhe prej teje! Sot ti feston 35-vjetorin, por shpirti yt vazhdon të jetë 3.5 vjeç”.

“Ti që nuk lòdhesh kùrrë, ti që gjithmonë bën më shumë dhe për veten mendon në fund. Sytë më me dritë që kam parë. Kraharori i paqes, aty ku mbështetem pa frikë”.

“Do të më mungoje edhe nëse nuk do të takoja kurrë”, shkruan Xhensila përkrah fotove me Besin. Dyshja e njohur prej 3 vitesh kanë kuròrëzuar dashurinë me martesë dhe dasma e tyre do të mbàhet gjithmonë mend si një nga më të bukurat të showbizit.

Ndërkohë ata janë bekuar edhe me një vajzë, të cilën e kanë pagézuar me emrin, Ajka.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!