Ballina Uncategorised Visjani 'tremb' keq Marinën, reagimi i moderatores është epik! (VIDEO)

Visjani ‘tremb’ keq Marinën, reagimi i moderatores është epik! (VIDEO)

Moderatorja Marina Vjollca çdo të shtunë tashmë prej dy sezonesh shfàqet në ekranin e “Tv Klan”, ku e shohim nën moderimin e spéktaklit të humorit “Klanifornia”.

Këtë herë ajo ka qenë duke bërë përgatitjet e fundit përpara se të dalë në skénë dhe si gjithmonë Visjani është aty gati për ta trémbur apo për ta kàpur në éfasi në momentet kur ajo nuk e ka mendjen.

Këtë herë ai ka postuar në instgram një video tejet qesharake.O me rob shpie"/ Visjan Ukcenaj tremb Marina Vjollcën, moderatorja ulet dhe  i del gjoksi fushë: O mortje... – Dosja AL

Ndërsa Marina është duke diskutuar për rradhën e skéçeve, Visjani shfàqet prapa saj dhe e trémb aq shumë saqë ajo kthéhet menjëherë i bërtet dhe bën gati grushtin për ta qëlluar.

“Muhamed Ali Vjollca lëshon një grusht të furishëm fatmirësisht s’kishte víktima. Dhe saga vazhdon. Ky moment është vetëm për mos të na màrrin më sysh”, shkruan Visiani krahas videos, ndërsa njofton për t’i ndjékur mbrëmjen e sotme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!