Ballina Magazina Getinjo tha para një viti tha se do donte një 'date' me...

Getinjo tha para një viti tha se do donte një ‘date’ me të, Vildane Zeneli reagon publikisht

Getinjo ka qenë 1 vit më parë i ftuar në emisionin “Shiko kush Luan” dhe aty shprehu hapur dëshirën për të dalë në një takim romantik me modelen séksi shqiptare, Vildane Zeneli.

“Cilën ndër vajzat e njohura shqiptare do ftoje në takim?”, ishte pyetja që ju drejtua Getinjos gjatë lojës dhe reperi nuk nguroi t’i përgjigjej.

Këtë moment e kanë rikujtuar disa fansa të Vildanes, të cilët kanë publikuar videon e deklàratës së Getinjos në “Shiko kush luan”.

Vildanes i ka rënë në sy videoja dhe i është përgjigjur publíkisht kërkesës së reperit (1 vit me vonesë).

“Kishim pas ç’ka me fol, sepse Getinjo është super íntelígjent”, ka shkruar Vildane, duke pranuar në këtë formë ftesën e reperit për një takim romantik.

Nuk e dimë nëse Getinjo do e ketë vënë re këtë përgjigje, por me siguri duhet të ndihet si në qiell të shtatë.

Pas pranimit të ftesës nga ana e Vildanes tashmë është radha e reperit që të zgjedhë thjesht një vend të bukur e romantik për ta bërë realitet ëndrrën e tij.

Getinjo ka shpréhur edhe më herët pëlqimin ndaj modeles së njohur, duke i komentuar shpéshherë në fotot e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!