Getinjo ka qenë 1 vit më parë i ftuar në emisionin “Shiko kush Luan” dhe aty shprehu hapur dëshirën për të dalë në një takim romantik me modelen séksi shqiptare, Vildane Zeneli.

“Cilën ndër vajzat e njohura shqiptare do ftoje në takim?”, ishte pyetja që ju drejtua Getinjos gjatë lojës dhe reperi nuk nguroi t’i përgjigjej.

Këtë moment e kanë rikujtuar disa fansa të Vildanes, të cilët kanë publikuar videon e deklàratës së Getinjos në “Shiko kush luan”.

Vildanes i ka rënë në sy videoja dhe i është përgjigjur publíkisht kërkesës së reperit (1 vit me vonesë).

“Kishim pas ç’ka me fol, sepse Getinjo është super íntelígjent”, ka shkruar Vildane, duke pranuar në këtë formë ftesën e reperit për një takim romantik.

Nuk e dimë nëse Getinjo do e ketë vënë re këtë përgjigje, por me siguri duhet të ndihet si në qiell të shtatë.

Pas pranimit të ftesës nga ana e Vildanes tashmë është radha e reperit që të zgjedhë thjesht një vend të bukur e romantik për ta bërë realitet ëndrrën e tij.

Getinjo ka shpréhur edhe më herët pëlqimin ndaj modeles së njohur, duke i komentuar shpéshherë në fotot e saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!