Tayna herë pas here jep mesazhe frymëzimi për fansat e saj dhe këtë herë ju ka dërguar një mesazh të gjitha ndjekësve femra në rrjete sociale.

“Ndàloni së krahasuari pamjen tuaj me gratë e tjera. Bukuria jote është uníke dhe duhet ta shikosh veten si gruan më të bukur në botë në mënyrën tënde, sepse ti je”, ka shkruar Tayna shoqëruar me një zemër të kuqe.

Ndoshta ky është mesazhi që çdo vajzë e grua duhet të lexoj në çdo ditë të jetës, ndaj disa doza pozitiviteti nuk i bëjnë dëm askujt. Tayna ka treguar se ajo lexon shumë libra frymëzues dhe medítues e këto e kanë ndihmuar për të pasur sa më shumë vetëbesim.

Kohët e fundit reperja ka qenë në vëmendjen e mediave rozë, për shkàk të príshjes së raportit të saj me Dafina Zeqirin.

Kjo e fundit publikoi pak javë më parë projektin muzikor, Zíli Zílí, që të gjithë e përkthýen si një “díss” për reperen.

Më pas Tayna ju përgjigj po ashtu me një “díss” në emisionin e Meriton Mjekiqit në ‘Gjoni Black’, ndërsa Dafina ju bëri “follow” në Instagram rivàleve të ish-mikes së saj, Melinda Ademit dhe Rina Balaj.Melinda thumbon Taynan dhe Dafinën për kopje (Video) – Lapsi.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!