Ballina Magazina Harrojeni këngën me Noizyn! Tayna po vjen me një bashkëpunim me repert...

Harrojeni këngën me Noizyn! Tayna po vjen me një bashkëpunim me repert e njohur botëror

Ditën e djeshme në rrjet u përfol sërish për një bashkëpunim të mundshëm mes Tayna-s dhe Noizyt dhe shkàk është bërë fakti se të dy postuan edhe një video, ku shihen saktësisht në të njëjtin vend.

Kaq mjaftoi që fansat të alùdonin se ndoshta dy artistët e suksesshëm po sjellin një këngë së bashku, madje ditën e sotme u përfol se atyre mund tu bashkohet edhe S4MM, i cili ishte po ashtu me Noizyn.

Por, jo! Edhe këtë radhë ajo që i bëri Noizyn dhe Taynën ‘bashkë’ ishte rastësia.

Menaxheri i Taynës, Rinor Hykolli në një prònoncim për “iconstyle.al” mohoi zërat, duke thënë se në fakt tashmë reperja ndodhet në Prishtinë. Por, ai e la të hapur mùndësinë për një bashkëpunim të mundshëm në të ardhmen.

Ndërkohë, Rinori shtoi se Tayna ka gati edhe dy bashkëpunime ndërkombëtare, por pa zbùluar emra.

Për shkàk të pandemisë videoklipet e këtyre këngëve ende nuk janë xhiruar, por shpresojmë që shumë shpejt të mësojmë se çfarë po na gatuan Tayna.

Tayna është në Kosovë dhe nuk ka patur asgjë të përbashkët me Noizyn. Ndoshta ai ka shkuar pas saj atje. (vendi nga ku të dy postuan video). Po s’i dihet. Në të ardhmen, pse jo! Kemi patur dy bashkëpunime për të publikuar me artistë ndërkombëtarë, por pandemia na ka pamundësuar xhirimet e klipeve.”-shpjegoi Rinori.

Kujtojmë se, edhe në janar të 2019 u përfol se dy artistët po sjellnin një bashkëpunim, megjithatë asgjë nuk u konkretizua.

Sakaq, ata pushtuan rrjetet sociale dy muaj më pas, pasi ndodheshin të dy në Tajlandë, por e gjitha rezultoi një rastësi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!