Të shtunën që lamë pas, reperja Rina Balaj ishte një ndër të ftuarat e emisionit të Luana Vjollcës, “Shiko Kush Luan”.

Rina i ka befasuar të gjithë gjatë mbrëmjes, ku luajti lojën ‘paintball’, duke u vendosur përballë personazheve që nuk kanë thënë edhe aq gjëra të mira për të.

Por, ndryshe prej tyre, reperja zgjodhi mos tu përgjigjej me të njëjtën monedhë.Melinda me 'freestyle' thumbon Taynan dhe Rinën - Telegrafi

Në këtë listë ishte edhe Tayna, me të cilën Rina pranoi se janë qetésuar gjàkrat, teksa e pyetur nëse do kishte bërë një bashképunim me të u përgjigj:

Do kisha bashképunuar me të gjithë, pa pròblem. Por prísni se ka akoma!

Në ‘afterparty’-n e emisionit, Rina është vënë përbàllë disa pyetjeve si të gjithë të ftùarit e tjerë dhe edhe kësaj here na ka befàsuar!There is a quarrel between the Albanian repertoire: Baby G and Tayna are  sorry for the Rinas

Reperes i është kërkuar të zgjedhë mes Taynës dhe Melindës dhe gjejeni pak si u përgjigj?

“Të dyja!- tha Rina, duke lënë të kuptohet se gjithçka i ka mbétur pas të shkuarës dhe gjërat tashmë janë në paqe.

Ne po présim ende ndonjë bashkëpunim!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!