Ballina Showbiz Stresi prezanton këngën e re dhe nuk la pa 'thùmbuar' kolegët (VIDEO)

Stresi prezanton këngën e re dhe nuk la pa ‘thùmbuar’ kolegët (VIDEO)

Prej disa kohësh, reperi i njohur Stresi po punon fòrt për albumin e tij të ri, i cili do të titullohet “Archimed”.

Ky album do të përmbàjë projekte të punuara me dashuri e përkùshtim të madh nga reperi, i cili tashmë e ka gati këngën e tij të parë.

Shumë shpejt, Stresi do të lançojë projektin e titulluar “Eureka”, siç ka bërë të ditur në postimin e fundit në Instagram.

Këtë njoftim, reperi e ka shoqëruar me një “thùmb” për kolegët e tij, duke treguar se me këtë këngë do t’i mësojë të gjithëve sesi këndohet.

“Thash t’ju kallxom qysh knohet e qysh osht realiteti”- shkruan Stresi ndër të tjera.

Vetëm 5 ditë më parë, Stresi lançoi bashkëpunimin e tij të bujshëm me Finem dhe Solo, të titulluar “Për veti”.

Kënga e djemve u prít mjàft mirë nga publiku dhe brenda 5 ditëve i ka kaluar 1.7 milion klikime në Youtube.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!