Ballina Magazina Për herë të parë në publik së bashku, kjo është gruaja e...

Për herë të parë në publik së bashku, kjo është gruaja e Shpat Kasapit (FOTO)

Në fùnd të muajit gusht në media qarkùlluan me shpejtësi disa foto të Shpat Kasapit me të dashurën, një bukursohe zeshkane e quajtur Selvije.

Ai filloi të shfàqej në publik me të, e rrjédhimisht nuk iu shpëtoi dot syve të mediave.

Gjatë këtyre muajve lajmet rreth tyre ecën me shpejtësi dhe javët e fundit po flitet se ata do shkojnë drejt martesës.

Diçka të tillë e konfirmoi edhe vetë këngëtari mbrëmjen e djeshme, i ftuar në “Shiko kush Luan”, ku u shpreh se e kanë në plan dasmën.

Megjithatë ai u tregua shumë i rezérvuar në detaje.

Sakaq, ajo që ka tërhequr vëmendje është fakti se Shpati shoqërohej nga partnerja e tij gjatë emisionit, e cila natyrisht ishte pas kamerave.

Por, sikundër e dini para dhe pas spoteve publícitare jepen disa sekuenca nga pràpaskénat dhe në një moment kamera ka fíksuar Shpatin me Selvijen.

Të dy duken shumë bukur krah njëri-tjetrit dhe ne mezí po présim t’i shohim edhe në ndonjë intervistë së bashku.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!