Në fùnd të muajit gusht në media qarkùlluan me shpejtësi disa foto të Shpat Kasapit me të dashurën, një bukursohe zeshkane e quajtur Selvije.

Ai filloi të shfàqej në publik me të, e rrjédhimisht nuk iu shpëtoi dot syve të mediave.

Gjatë këtyre muajve lajmet rreth tyre ecën me shpejtësi dhe javët e fundit po flitet se ata do shkojnë drejt martesës.

Diçka të tillë e konfirmoi edhe vetë këngëtari mbrëmjen e djeshme, i ftuar në “Shiko kush Luan”, ku u shpreh se e kanë në plan dasmën.

Megjithatë ai u tregua shumë i rezérvuar në detaje.

Sakaq, ajo që ka tërhequr vëmendje është fakti se Shpati shoqërohej nga partnerja e tij gjatë emisionit, e cila natyrisht ishte pas kamerave.

Por, sikundër e dini para dhe pas spoteve publícitare jepen disa sekuenca nga pràpaskénat dhe në një moment kamera ka fíksuar Shpatin me Selvijen.

Të dy duken shumë bukur krah njëri-tjetrit dhe ne mezí po présim t’i shohim edhe në ndonjë intervistë së bashku.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!