Ballina Magazina Seriozisht e ka? Enca hap audicionet për të dashur në...'Instagram' (FOTO)

Seriozisht e ka? Enca hap audicionet për të dashur në…’Instagram’ (FOTO)

Nuk e prítëm këtë deklàratë, megjithatë këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka màrrë vëmendjen e të gjithëve me postímet e fundit në InstaStory.

Ajo po kërkon një të dashur të ri, të cilin ka ndërmend ta gjejë në Instagram.

Madje, ajo ia ka bërë fàre të lehtë të gjithë djemve, të cilët duhet vetëm t’i dërgojnë në inbox aplíkimin dhe arsyet pse gjithkush mendon se duhet të jetë i dashuri i saj.

Jo vetëm kaq, Encës i duhen edhe shokë të rinj të cilët gjithashtu do t’i gjejë në Instagram.

“Po kërkoj miq të rinj. Dërgoni aplíkime dhe arsyen pse dëshironi të jeni miqtë e mi.

Gjithashtu, po kërkoj për një të dashur të ri. Dërgoni aplíkime dhe arsye në mesazh.”- shkruan Enca.Enca po kërkon të dashur në rrjetet sociale, të gjithë

Nuk e dimë ç’po kurdís këngëtarja, mirëpo rikujtojmë faktin që Enca ka paràlàjmëruar se do të rikthéhet më fuqíshëm se kùrrë në muzikë, pas opérancíonit të vështírë që bëri në këmbë.

Pra kërkesat e saj mùnd të lídhen edhe me ndonjë projekt të ri.

Megjithatë, mbétet për t’u parë! E nisët mesazhin tuaj tek Enca?Enca po kërkon të dashur në rrjetet sociale, të gjithë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!