Ballina Magazina Erdhi bebi! Sara i bën një lojë të rende Ledrit (VIDEO)

Erdhi bebi! Sara i bën një lojë të rende Ledrit (VIDEO)

Vogëlushja e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës mùnd të vijë në jetë nga momenti në moment, ndërsa Sara po shíjon në maksímum çdo moment të prítjes së ëmbël.

Kështu ajo ka shfrýtëzùar ditët e fundit të shtatzënisë për t’i bërë një ‘prànk’ (lojë) Ledrit. Teksa ai ndodhej në dhomën tjetër, Sara ka hédhur pak ujë te bluza duke supòzuar se shtatzënisë i erdhi fundi.

Ajo thírri Ledrin, i cili është gëzuar shumë teksa ka filluar ta qetësojë Sarën me fjalë të bukura dhe përqafime.

Megjithatë, ànkthi te reperi është mëse i dukshëm. Ai sillet rrotull e nuk di se si të veprojë, dhe vazhdimisht pyet Sarën “Ta telefonoj mamin?”

Në fund, kur kuptoi se ishte e gjitha një lojë ai është përlòtur dhe emòcioni është mëse i kuptueshëm.

Ledri duket se do jetë vërtetë shumë i lídhur me vajzën e tij.

Kujtojmë se pak javë më parë babi Ledri publikoi këngën e parë(sepse me siguri do publikojë dhe të tjera) dedíkuar të bijës.

Kënga titullohet “Si baba” dhe është një dedíkim mjàft i ndjérë, që préku zemrat e fansave.

Sara dhe Ledri janë zhvéndosur në Gjermani, ku do vijë në jetë vajza e tyre. Në shtetin gjerman ka jetuar edhe Sara para njohjes me Ledrin, teksa nuk dihet ende nëse ata do rikthéhen në Kosovë.

error: Alert: Content is protected !!