Pasi Sara Hoxha pòstoi foto nga spitali në Gjermani të gjithë fansat po présin që vajza e saj dhe e Ledrit të vijë në jetë nga momenti në moment.

E duke qenë në prítje të lajmit të madh të gjithë menduan se ata janë bërë prindër dhe shkàk u bë pikërisht një foto e postuar nga mamaja e reperit, Xheraldina.

Ajo është bërë teze dhe gëzimin e ka ndàrë me ndjékësit në Instagram, të cilët sapo kanë parë foton kanë menduar se ajo është bërë gjyshe.

Në foto shumë fansa kanë komentuar se për një moment janë ngàtërrùar duke menduar se Ledri dhe Sara janë bërë prindër, teksa të tjerë shkruajnë se mézi po e présin këtë moment.

Mes tyre ka qenë edhe moderatorja Albana Osmani, që i ka shkruar duke i uruar jetë e shëndet, por më pas Xheraldina e ka sqàruar se si qëndron puna.

Duhet të prísni edhe pak që familja Vula të shtòhet.

Rikujtojmë se javën e kaluar Sara dhe Ledri u shpërngùlën në Gjermani, ku Sara ka jetuar dikur dhe ku do vijë në jetë e vogla e tyre.

Nuk e dimë nëse pas lindjes ata do kthéhen në Kosovë apo do qëndrojnë në shtetin gjerman, por mbétet për tu parë.

Ndërkohë, si dhuratë ende pa lindur, reperi i solli të bijës një këngë të përgatitur plot dashuri. Kënga titullohet “Si baba” dhe na i ka shkrírë zemrat të gjithëve!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!