Vogëlushja e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës mùnd të vijë në jetë nga momenti në moment, ndërsa Sara po shijon në maksímum çdo moment të prítjes së ëmbël.

Çifti ka udhëtuar drejt Gjermanisë ku do të vijë e vogla dhe tashmë gjithçka është gati për foshnjén!

Të gjithë jemi bërë kuríozë të mësojmë ç’emër kanë zgjedhur Sara dhe Ledri për të bijën, mirëpo duket se do ta mësojmë vetëm kur bebushja të vijë në jetë.

Mbrëmjen e sotme, Sara na ka kënaqur sytë me disa foto me barkun e rrumbullakosur, ku ka pòzuar krah partnerit.

Ata janë kàpur për dore teksa i buzëqeshin njëri-tjetrit, ndërsa sytë na mbétën tek barku i Sarës!

Mezi po présim lajmin e bukur! 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!