Ballina Showbiz Vetëm pak nga lindja e vajzës, Sara dhe Ledri na dhuruan disa...

Vetëm pak nga lindja e vajzës, Sara dhe Ledri na dhuruan disa poza romantike (FOTO)

Vogëlushja e Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës mùnd të vijë në jetë nga momenti në moment, ndërsa Sara po shijon në maksímum çdo moment të prítjes së ëmbël.

Çifti ka udhëtuar drejt Gjermanisë ku do të vijë e vogla dhe tashmë gjithçka është gati për foshnjén!

Të gjithë jemi bërë kuríozë të mësojmë ç’emër kanë zgjedhur Sara dhe Ledri për të bijën, mirëpo duket se do ta mësojmë vetëm kur bebushja të vijë në jetë.

Mbrëmjen e sotme, Sara na ka kënaqur sytë me disa foto me barkun e rrumbullakosur, ku ka pòzuar krah partnerit.

Ata janë kàpur për dore teksa i buzëqeshin njëri-tjetrit, ndërsa sytë na mbétën tek barku i Sarës!

Mezi po présim lajmin e bukur! 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!