Ballina Magazina Vuri në lojë Ledrin, Sara tregon për prapaskénat dhe flet për emrin...

Vuri në lojë Ledrin, Sara tregon për prapaskénat dhe flet për emrin e vajzës (FOTO)

Sara Hoxha është në muajt e fundit të pritjes së ëmbël dhe shumë shpejt vogëlushja e saj dhe e Ledri Vulës mund të vijë në jetë.

Ajo ka treguar se mezi po e pret lindjen e të voglës dhe po ashtu edhe fansat e dyshes.

Këtë ditë të diel, Sara e ka shfrýtézuar për të komunikuar me ndjékësit në Instagram, të cilët sigurisht çdo pyetje e kanë lídhur me shtatzëninë e saj dhe Ledrin.

Dikush préj tyre e ka pyetur Sarën se kur do të vijë vajza në jetë dhe ajo ka treguar se as vetë nuk e di këtë gjë.

“Nëse do të mùnd të ma tregonte dikush dhe mua, do të isha dhe vetë shumë e çlíruar”, ka thënë Sara.

Megjithatë ajo ka treguar se nuk i ka ardhur ende dita e duhur për të lindur, ndàj me siguri do të duhet të présim edhe pak sa vogëlushja të vijë në jetë.

Sara është shpréhur se tani që është drejt fundit të shtatzënisë ha vetëm gjëra të ëmbla.

Ndërkohë fansat kanë qenë kuríozë të dinë, nëse ajo do e mbàjë të fshéhtë portretin e vajzës kur të lindë.

“Nuk e di si ndihem ende për këtë gjë. Mendoj se do e vendos kur të lindë ajo”, është përgjigjur Sara.

Ndjekësit i kanë rikujtuar edhe ‘prànk’-un e lezetshëm që ajo i punoi Ledrit disa ditë më parë, kur u hòq sikur i plàsën ujërat dhe se ishte gati për të lindur.

Dikush e ka pyetur nëse Ledri i ka bërítur pas ‘prànk’-ut dhe Sara është përgjigjur:

“Të bërtítura jo, mërzítje më shumë… e gjithë dita na shkoi kështu… ‘tani do ishim në spítal’, ‘tani e kishim në krahë’, ‘tani e kishim parë’!”.

Më pas ajo është shpréhur se Ledri nuk ka téntuar ende që t’ja kthéjë ‘prank’-un, sepse do ta ketë shumë të vështírë.

Sara ka treguar se ata nuk kanë vendosur ende për emrin e vajzës, sepse do të présin t’i shohin fytyrën kur të lindë dhe të zgjedhin një emër për të më pas.

Kujtojmë se Ledri i ka dedíkuar edhe një këngë vajzës së tij. Para pak kohësh ai publikoi këngën “Si baba”.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!