Deklarata bòmbë e modeles Jessica Kadiu, e cila pranonte lídhjen me Robert Berishën, bëri bùjë në mediat shqiptare pasi këngëtari e kishte mohùar kategorikisht romancën në verën e kaluar, kur u panë së bashku në Turqi.

Modelja tregonte se e dashuronte Robertin akoma dhe shpresonte që një ditë të mùnd të kthéheshin sërish bashkë, duke e falenderuar ndërkohë për të gjithë dashurinë që ai i kishte dhuruar.

Por pavàrësisht se ajo ëndërronte rikthímin me të dhe janë kàpur shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, Roberti e mòhoi të ketë diçka me bukuroshen duke u shprehur se “me vajza të reja s’bën të merret”.The identity of the girl with whom Robert Berisha was caught was revealed

“Ka mbétur vetëm një shoqëri shumë e mire mes nesh, kështu që nuk e di se çfarë ka dashur ajo të thotë, mua më kanë nxjérrë shumë herë nëpër intervista ku mkanë pròvoku por s’ka pasur asgjë seríoze. S’ka asgjë mes nesh dhe shpresoj që asaj mos ti bëhet pròblem se është gocë e re dhe nuk e mendon ajo atë pune, por Robi Plaket Kur Don Vetë, por me goca të reja nuk bën.”- është shprehur Roberti.

Por, si i është përgjigjur Jessica kësaj deklarate?

Ajo ka publikuar në InstaStory disa foto ku shkruante se do të fliste shumë shpejt rréth kësaj teme, ndërkohë që sqaronte se nuk dëshironte t’i príshte askùjt repùtacionin.

Për më tepër, Jessica kishte shkruar se kishte prova të mjaftueshme për të shkatérruar jetën e këtij personi dhe se ai mùnd ta mòhojë sa të dojë këtë lídhje, por vetëm ajo e di se si qëndron e vërteta.

Mirëpo, këto foto janë fshírë nga InstaStory-t e saj dhe shpjegimi i vetëm që Jessica ka lënë është që “nuk i detyrohet askujt asnjë shpjégim”.

“Lëre fare, as nuk ma ndjen të shpjegoj ndonjë gjë. Kështu është të jesh peshore. Mendojmë se i detyrohemi të gjithëve një shpjegim, por në fakt jo!”- shkruan Jessica, e cila duket se e ka lënë me kaq.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!