Ballina Uncategorised Robert Berisha e mohoi lídhjen me të, shpërthén keq Jessica Kadiu (FOTO)

Robert Berisha e mohoi lídhjen me të, shpërthén keq Jessica Kadiu (FOTO)

Deklarata bòmbë e modeles Jessica Kadiu, e cila pranonte lídhjen me Robert Berishën, bëri bùjë në mediat shqiptare pasi këngëtari e kishte mohùar kategorikisht romancën në verën e kaluar, kur u panë së bashku në Turqi.

Modelja tregonte se e dashuronte Robertin akoma dhe shpresonte që një ditë të mùnd të kthéheshin sërish bashkë, duke e falenderuar ndërkohë për të gjithë dashurinë që ai i kishte dhuruar.

Por pavàrësisht se ajo ëndërronte rikthímin me të dhe janë kàpur shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, Roberti e mòhoi të ketë diçka me bukuroshen duke u shprehur se “me vajza të reja s’bën të merret”.The identity of the girl with whom Robert Berisha was caught was revealed

“Ka mbétur vetëm një shoqëri shumë e mire mes nesh, kështu që nuk e di se çfarë ka dashur ajo të thotë, mua më kanë nxjérrë shumë herë nëpër intervista ku mkanë pròvoku por s’ka pasur asgjë seríoze. S’ka asgjë mes nesh dhe shpresoj që asaj mos ti bëhet pròblem se është gocë e re dhe nuk e mendon ajo atë pune, por Robi Plaket Kur Don Vetë, por me goca të reja nuk bën.”- është shprehur Roberti.

Por, si i është përgjigjur Jessica kësaj deklarate?

Ajo ka publikuar në InstaStory disa foto ku shkruante se do të fliste shumë shpejt rréth kësaj teme, ndërkohë që sqaronte se nuk dëshironte t’i príshte askùjt repùtacionin.

Për më tepër, Jessica kishte shkruar se kishte prova të mjaftueshme për të shkatérruar jetën e këtij personi dhe se ai mùnd ta mòhojë sa të dojë këtë lídhje, por vetëm ajo e di se si qëndron e vërteta.

Mirëpo, këto foto janë fshírë nga InstaStory-t e saj dhe shpjegimi i vetëm që Jessica ka lënë është që “nuk i detyrohet askujt asnjë shpjégim”.

“Lëre fare, as nuk ma ndjen të shpjegoj ndonjë gjë. Kështu është të jesh peshore. Mendojmë se i detyrohemi të gjithëve një shpjegim, por në fakt jo!”- shkruan Jessica, e cila duket se e ka lënë me kaq.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!