Ballina Magazina Paralajmëruan një bashkëpunim, Rina dhe Tayna habisin me postimet e tyre (FOTO)

Paralajmëruan një bashkëpunim, Rina dhe Tayna habisin me postimet e tyre (FOTO)

Duhej që Tayna dhe Rina të shkrínin akullin mes tyre për tu kuptuar se vajzat mendojnë njësoj.

Ato na kanë surprízuar të gjithëve sot, pasi të dyja kanë postuar në Instastory një status të njëjtë. Fillimisht atë e kemi parë në profilin e Rinës, e pastaj në të Taynës.

Fotoja është màrrë nga e njëjta faqe, teksa vajzat vijojnë mos ta ndjékin njëra-tjetrën.

A e di pse të huajit të mbéshtesin më shumë se njerëzit që njeh? Sepse njerëzve që njeh ju duhet shumë kohë për të pranuar faktin se ju vini nga i njëjti vend, teksa ata janë ende tek ai vend.

Si duket dy artistet paskan të njëjtin “hàll”!

Nuk e dimë nëse kjo është rastësi apo jo, por rikujtojmë se javën e kaluar Rina na surprízoi të gjithëve teksa ishte e ftuar në ‘Shiko kush luan’, ku luajti lojën ‘paintball’, duke u vendosur përbàllë personazheve që nuk kanë thënë edhe aq gjëra të mira për të.

Por, ndryshe prej tyre, reperja zgjodhi mos tu përgjigjej me të njëjtën monedhë.

Në këtë listë ishte edhe Tayna, me të cilën Rina pranoi se janë qetësuar gjàkrat, teksa e pyetur nëse do kishte bërë një bashkëpunim me të u përgjigj:

Do kisha bashkëpunuar me të gjithë, pa pròblem. Epo, s’thonë kot e shkuar e harruar.

Tani mbetemi në një përgjigje nga Tayna. Kjo e fundit kohët e fundit është përfolur se ka nisur një konflíkt me Dafinën.

Shkak janë bërë dísset në distancë, unfollow ndàj njëra-tjetrës dhe mùngesa e mbéshtetjes. Megjithatë, deri tani asnjëra prej tyre nuk ka folur publikisht rreth kësaj teme. Se si do vijojë situata, mbétet për tu parë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!