Ballina Uncategorised Redona Koçi flet për të dashurin dhe rréfen: Polícët vetëm më vénë...

Redona Koçi flet për të dashurin dhe rréfen: Polícët vetëm më vénë gjòba, ç’kanë me mua?

Juristja séksi Redona Koçi është padýshim një prej femrave më të pëlqyera për shkàk të formave të saj perfekte.

Atë e shohim gjithmonë aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë ndàn me fansat foto mjàft pròvòkuese.

Në një fotosesion të fundit ajo pòzonte plotësisht e zhvéshur në një vaskë të mbùluar me petale trëndafilash.

Foto këto që shkàktuar débat dhe komente nga më të ndryshmet.

Por Redona e ftuar në “Glamour Zone”, rréfeu më shumë lídhur me fotot duke treguar se partneri i saj që është shumë xhéloz nuk e dinte për fotot dhe fillimisht nuk ka reàguar mirë, por më pas ajo ka ditur se si ta màrrë me të mira, ndërsa tregon se atij nuk i zgjat shumë inàti me të.

Megjithatë ajo tregon se në përgjithësi me përjàshtim të rastit të fùndit ajo konsùltohet gjithmonë me partnerin para se të postojë diçka në rrjetet sociale.redona_koci

Redona tregoi gjithashtu se për ta falur partnerin nëse ai për diçka e ka mërzítur, ajo thotë se mjàfton një dhuratë e shtrénjte apo të shkojë për shopping dhe gjithçka kalon, ndërsa tregon se nuk është tipi që i pëlqejnë gjërat romantike.

Ajo ka rréfyer pròblemet që i hapin efektívët e polícisë. Ajo thotë se e “mbýsin” në gjòba, por ajo s’ka ndërmend t’i pàguajë.

“Më bezdís shumë shteti políc se më ndàlojnë gjatë gjithë kohës me makinë. Nuk e di, më vendosin shumë gjòba kohët e fundit. Nuk e di, gjatë gjithë kohës më vendosin gjòba. Dhe në fakt aq shumë gjòba kam marrë saqë nuk më shkon as në mend që t’i pàguaj, kështu që jam kéq me shtetin,”- tha Redona në Glamour Zone.redona_koci

Ajo tregoi më tej se ka pasur probleme me cervíkalen, aq sa kishin filluar t’i drídheshín duart:

“Në fakt, kisha një problem me cervíkalen, dhe shkoja sa në një mjék tek një tjetër. Asnjéri nuk më thoshte atë që kisha vërtetë. E përjétova shumë kéq, aq sa më drídheshín duart. Më pas më erdhi në ndihmë nje néurolog turk, i cili më tha se nuk kam asgjë, por kjo është sëmùndja e shekullit. Shkova tek një psíkíatër e cila më erdhi shumë në ndihmë,”- tha ajo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!