Ballina Magazina Oriola në lídhje me Grezdën, por çfarë mendon mamaja e saj për...

Oriola në lídhje me Grezdën, por çfarë mendon mamaja e saj për këtë gjë?

Prej disa kohësh, modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda po shijojnë lídhjen e tyre të dashurisë.

Ata janë parë kudo së bashku, madje nuk i kùrsejnë as momentet e ëmbla me njëri-tjetrin në rrjete sociale.Ç'mendon mamaja e Oriolës për lidhjen e të bijës me futbollistin Grezda? -  iconstyle.al

Oriola dhe Erosi janë kokë e këmbë të dashuruar dhe po e shijojnë në maksímum kohën së bashku, madje lídhja ka shkuar në një tjetër stad dhe është bërë tashmë goxha seríoze.

Lart e poshtë kanë qàrkulluar lajmet se pandemia Covid-19 pàngoi planet e tyre për fejesë, pasi Oriola tashmë do t’i kishte thënë “Po” Erosit.

Por, ç’mendim ka mamaja e modeles për zgjedhjen e së bijës? A i pëlqen Grezda si “dhëndër”?FOTO/ Ndezi rrjetin me foton me gjoksin jashtë, e - Syri | Lajmi i fundit

Për këtë Xhoi Jakaj ka folur në emisionin “Jo vetëm modë”, ku ka treguar se është e lumtur me zgjedhjen e vajzës së saj.

Mirëpo, e bija ia ka ndàluar të flasë më shumë se kaq.

“Unë jam e lumtur me zgjedhjet e të dy vajzave të mia, por vetëm kaq mùnd të them. Nuk më lejohet më tepër. Të lutem vetëm kaq mùnd të them, jam shumë e lumtur me zgjedhjet e tyre,”-u shpreh ajo.Foto/ Mamaja e Oriolës poston foton e së bijës, komentuesit “i hidhen në  fyt” por ajo

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!