Prej disa kohësh, modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda po shíjojnë lídhjen e tyre të dashurisë.

Ata janë parë kudo së bashku, madje nuk i kùrsejnë as momentet e ëmbla me njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Kështu kanë bërë edhe ditën e sotme teksa kanë kaluar drekën e të dielës së bashku.Po del shumë bukur!" Oriola dhe Erosi ndajnë momentet epike nga dreka e tyre dhe shkrinë gazit ndjekësit! - iconstyle.al

Ishte futbollisti ai që ndàu një video të modeles, kur kjo e fundit mendonte se ai po i bënte foto, por në fakt Erosi po përdorte disa efékte jo të bukura.

“Të bëftë mirë, zemër! Po del super. Shumë e bukur.”- i thotë Erosi gjatë videos.

 

Mirëpo, Oriola nuk ka vònuar dhe ka marrë hak ndaj këtij veprimi të Erosit.

A nuk janë tepër të lezetshëm?!

Oriola dhe Erosi janë kokë e këmbë të dashuruar dhe po e shijojnë në maksímum kohën së bashku, madje lídhja ka shkuar në një tjetër stad dhe është bërë tashmë goxha seríoze.

Lart e pòshtë kanë qarkulluar lajmet se pandemia Covid-19 péngoi planet e tyre për fejesë, pasi Oriola tashmë do t’i kishte thënë “Po” Erosit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!