Ballina Magazina Do shkríheni se qeshuri! Erosi dhe Oriola ndàjnë momente epíke me ndjékësit...

Do shkríheni se qeshuri! Erosi dhe Oriola ndàjnë momente epíke me ndjékësit (VIDEO)

Prej disa kohësh, modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda po shíjojnë lídhjen e tyre të dashurisë.

Ata janë parë kudo së bashku, madje nuk i kùrsejnë as momentet e ëmbla me njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Kështu kanë bërë edhe ditën e sotme teksa kanë kaluar drekën e të dielës së bashku.Po del shumë bukur!" Oriola dhe Erosi ndajnë momentet epike nga dreka e tyre dhe shkrinë gazit ndjekësit! - iconstyle.al

Ishte futbollisti ai që ndàu një video të modeles, kur kjo e fundit mendonte se ai po i bënte foto, por në fakt Erosi po përdorte disa efékte jo të bukura.

“Të bëftë mirë, zemër! Po del super. Shumë e bukur.”- i thotë Erosi gjatë videos.

 

Mirëpo, Oriola nuk ka vònuar dhe ka marrë hak ndaj këtij veprimi të Erosit.

A nuk janë tepër të lezetshëm?!

Oriola dhe Erosi janë kokë e këmbë të dashuruar dhe po e shijojnë në maksímum kohën së bashku, madje lídhja ka shkuar në një tjetër stad dhe është bërë tashmë goxha seríoze.

Lart e pòshtë kanë qarkulluar lajmet se pandemia Covid-19 péngoi planet e tyre për fejesë, pasi Oriola tashmë do t’i kishte thënë “Po” Erosit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!