Ballina Magazina 'Shkàrràvina që bëjnë si moderatore'/ Ori Nebijaj mbàn sërish të njëjtin mendim...

‘Shkàrràvina që bëjnë si moderatore’/ Ori Nebijaj mbàn sërish të njëjtin mendim edhe këtë fundjavë

Të dielën e kaluar, moderatorja Ori Nebijaj hòdhi një thùmb të paprítur në rrjete sociale, duke iu drejtuar njërës prej moderatoreve të reja të ekranit.

Ajo e quajti “shkàrràvinë” vajzën në fjalë, duke ngrítur alùdime të mëdha tek publiku.

“Pu pu pu. E diela në shtëpi përfùndimisht një tortùrë për sytë nëse bën ‘zappíng’ në televizor. Ca emisione shtérpë dhe tallava e ca shkàrràvina që bëjnë si moderatore, por që shkàktojnë dhímbje sysh dhe veshësh. Ndjésë për mlléfin e sinqertë, por i ka jeta dhe këto” (LEXO KËTU)

Shkarravina që bëjnë si moderatore”, zbulohet për kë e kishte thumbin Ori  Nebiaj - Zonë E Lirë

Ori Nebijaj reàgoi sërish në ‘Instagram’ duke zbùluar me kë e kishte thùmbin dhe në fakt s’na u duk tepër bíndëse!

Ajo rréfeu se deklarata e saj i dedíkohej moderatores së famshme italiane, Barbara D’Urso, emisioni i së cilës trànsmétohet gjithashtu të dielën.

“Pu pu pu, ça paskeni qenë për içik thashéthem! Me Barbara D’Urson e kisha dhe #barbaradursorízimín e mendjeve artistike. Si tha xhaxhi Jovan Bregu: Pse të djég miza ty moj xhan pse?”- ka shkruar Ori.

Mirëpo, thùmbat duket se s’do të mbésin me kaq.

Pak orë më parë, moderatorja ka publikuar në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një shpréhje të mérrë nga seriali i preferuar “Peacky Blinders”.

“Nuk e tërhéq mbràpsht atë që thashë. Nëse e thashë, qëndron!”- janë fjalët në postim të cilat ndjékësit besojnë se i reférohen sërish situatës me moderatoren, e cila mbétet ende “enígmë”.ori_nebijaj

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!