Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Olta Gixhari, është bërë më 22 gusht nënë për herë të parë.

Ajo ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë, ndërsa lajmin e bukur e ka ndàrë vetë në rrjete sociale.

Olta ka publikuar një foto me trëndafila të bardhë, duke lënë të kuptohet se djali saj ka ardhur në jetë. oltagixhari

Olta ka treguar se ka zgjedhur që të voglin e saj ta quaj AMAR, emër që vjen nga hebraikja dhe do të thotë “i përjetshëm’, dhe në arabisht do të thotë Hënë.

Gjatë këtyre muajve, ajo na ka treguar se po e shijon shumë mëmësinë dhe hera-herës ndàn foto me të voglin e saj duke na zbukùruar rrjetet sociale.

Ndërkohë ditën e sotme, ajo ka ndarë një foto shumë epike, që na shkríu gazit.oltagixhari

Në fakt bëhet fjalë për një foto interneti, por ilustron më së miri “hàllet” e nënave që kanë djalë gjatë ndërrímit të pampersave.

Op, për një moment mu duk si vetja!

Ehh, gjëra që ndodhin!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!