Ballina Magazina Nga 'Shiko kush Luan' tek i dashuri místeríoz, Fifi i rréfen të...

Nga ‘Shiko kush Luan’ tek i dashuri místeríoz, Fifi i rréfen të gjitha përbàllë Olsit (VIDEO)

Fifi ka qenë e ftùar mbrëmjen e djeshme në “Roped with Olsi”, ku ka folur rreth shumë detajeve mbi jetën e saj personale dhe profesionale.

Sikundër e dimë i dashuri i saj jeton në Gjermani dhe nisur nga kjo, Olsi e pyeti nëse do hiqte dorë nga karríera në Shqipëri për tu zhvéndosur në Kosovë ose Gjermani.

Duket e befàsishme, por ajo u përgjigje pozitivisht, duke thënë se ka jetuar në Gjermani dhe me shumë qejf do rikthéhej.roped.al

Ndër të tjera, aktori i mirënjohur “e ka ngàcmuàr” edhe rréth emisionit “Shiko kush luan”, ku ajo mérr pjesë prej disa sezonesh, duke e pyetur nëse do làrgohej për një pàgë më të mirë.

Autorja e hitit “Perjetësi” tha se paratë nuk janë gjithçka, por marrédhénia mes njerëzve dhe dashuria që gjen në vendin e punës. Pra, për momentin nuk ka ndërmend të làrgohet nga emisioni.Fifi decides to talk about her private life: It's time for change … |  Top-News1.com

“Jam shumë e familjarizuar me ekipin, stafin edhe nuk të bën parja njeri. As me pare s’mùndesh me ble shoqëri, as me pare s’mùndesh me ble njerëzit. Mùndesh me ble rroba, por jo njerëz të mirë, që duan të jenë aty”.

Ndér të tjera asaj ju bë edhe një lojë, ku i duhej të zgjidhte mes 3 personave dhe paprítur në ekran u shfaqën: Flor Mumajesi, Stresi dhe i dashuri i saj Xhuljo, kurse pyetja ishte “Me cilin nga këto personazhe këtu ti ke patur një romancë?” roped.al

Fifi u përgjigj kështu:

Sipas portaleve me të 3. Me Stresin e kam sqaruar se nuk kam patur asgjë. Por, e kam shumë mik. Flori është artist dhe e kam shumë përzemër. E kam píkë të dòbët artistikisht dhe shoqërisht. Ky djali që është në këtë foto është një shok i imi shumë i mirë edhe nuk kisha dashur me fol shumë, veç e luan një rol shumë të réndésishëm në jetën time.

Para disa ditësh u vù re se Fifi kishte héqur nga lista e personave që ndjék në Instagram të gjithë miqtë që ka pasur, përveç njërit dhe ai është i dashuri i saj, Xhuljo Tabaku. Në këtë mënyrë, ajo e çoi në një nivel tjetër marrédhénien e tyre, duke e zyrtarizuar atë dashur-padashur.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!