Më në fund surpríza e madhe e Olsi Bylykut vjen sonte dhe tashmë bëhuni gati ta shihni aktorin e humorit me një rol të ri.

Prej kohësh ai kishte paralàjmëruar se së shpejti do të vijë me një “late night show”.roped.al

Sigurisht dhe promon e emisoinit ai e ka realízuar me dòza humori, që i ka bërë të gjithë fansat e tij për të qeshur.

Olsi ka zbùluar se spéktakli do të mbàjë titullin “Ròped with Olsi”, me idenë që njerëzit do të qëndrojnë të lídhur pas tij si me një lítar.

Emisioni fillon sonte në orën 21:00 dhe ndryshe nga sa mund ta mendoni nuk do transmetohet në TV, por në YouTube.olsibylyku1

Olsi ka ndàrë një foto në rrjetet sociale ku shihet nga studioja e emisionit, teksa ka zbùluar se e ftuara e parë do jetë Fifi.

Fifi dhe Olsi gëzojnë një míqësi të mirë dhe trànsmétojnë enérgji super pozitive, andàj bëhuni gati për shumë të qeshura sonte.

Përveç spéktaklit të tij, Olsi Bylyku ndjék edhe punën në Klanifornia duke u shfàqur çdo të shtunë në ekranin e televizionit Klan.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!