Ballina Uncategorised Olsi Bylyku starton sonte emisionin e tij, ja e ftuara e parë...

Olsi Bylyku starton sonte emisionin e tij, ja e ftuara e parë specíale (FOTO)

Më në fund surpríza e madhe e Olsi Bylykut vjen sonte dhe tashmë bëhuni gati ta shihni aktorin e humorit me një rol të ri.

Prej kohësh ai kishte paralàjmëruar se së shpejti do të vijë me një “late night show”.roped.al

Sigurisht dhe promon e emisoinit ai e ka realízuar me dòza humori, që i ka bërë të gjithë fansat e tij për të qeshur.

Olsi ka zbùluar se spéktakli do të mbàjë titullin “Ròped with Olsi”, me idenë që njerëzit do të qëndrojnë të lídhur pas tij si me një lítar.

Emisioni fillon sonte në orën 21:00 dhe ndryshe nga sa mund ta mendoni nuk do transmetohet në TV, por në YouTube.olsibylyku1

Olsi ka ndàrë një foto në rrjetet sociale ku shihet nga studioja e emisionit, teksa ka zbùluar se e ftuara e parë do jetë Fifi.

Fifi dhe Olsi gëzojnë një míqësi të mirë dhe trànsmétojnë enérgji super pozitive, andàj bëhuni gati për shumë të qeshura sonte.

Përveç spéktaklit të tij, Olsi Bylyku ndjék edhe punën në Klanifornia duke u shfàqur çdo të shtunë në ekranin e televizionit Klan.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!