Ballina Magazina Si rrallë herë më parë, Nora Istrefi flet pas ndàrjes së bujshme...

Si rrallë herë më parë, Nora Istrefi flet pas ndàrjes së bujshme me Robertin (VIDEO)

U bë një vit që këngëtarja Nora Istrefi dhe Robert Berisha lajmëruan ndàrjen e tyre, e cila ishte një ndér ndàrjet më “shembullore” të showbiz-it shqiptar.

Megjithëse rrugët e tyre u ndànë, çifti ruajti raporte mjaft të mira pasi në mes ishte edhe e vogla Renee.

Norën dhe Robertin i kemi parë shpesh bashkë pas ndàrjes në pushime së bashku, në të njëjtën shtëpi apo duke ngrénë në restorant.Robert Berisha flet për herë të parë për ndarjen nga Nora Istrefi - GazetaBlic

Ata kanë mbétur dy shokë, ndërsa kanë treguar se edhe marrédhéniet me familjet e njëri-tjetrit vazhdojnë të jenë të mira.

Por, për këtë Norës dhe Robertit i është dashur shumë punë, në mënyrë që e bija Renee të mos e ndjénte ndàrjen e prindërve dhe të mos i mùngonte asnjëri prej tyre.

Si rrallëherë, këngëtarja ka folur një vit pas ndarjes për divorcin dhe raportet e saj me Robertin, në një intervistë për “Qejfi më i madh se Stambolli”

Ndër të tjera, Nora theksoi faktin se ata nuk kanë lejuar që ndarja e tyre të ndikojë tek Renee, ndaj dyshja është munduar shumë.

“Renee e do babain shumë, por me mua është më e lídhur. Jemi përkùshtuar të dy shumë që ajo të mos e ndjéjë atë çéshtje, atë pròblem. Kam màrrë komplímente prej shoqeve, prej njerëzve që thonin sa mirë e kemi menàxhuar. Jemi mùnduar shumë…Uroj që të gjithë prindërit të dinë ta menàxhojnë mirë”- ka rrëfyer ndër të tjera këngëtarja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!