Ballina Showbiz Një yll i vërtetë, Nora Istrefi ndryshon 'look' pas kaq shumë kohësh...

Një yll i vërtetë, Nora Istrefi ndryshon ‘look’ pas kaq shumë kohësh (VIDEO)

Mbrëmjen e sotme Era dhe Nora Istrefi na lezetuan Instagrami të gjithëve teksa u panë duke darkuar e duke kaluar kohë me njëra-tjetrën.

Dy motrat simpatike të showbizit shqiptar postuan disa video, ku dukeshhin si gjithmonë në super formë.

Hë? E vutë re ndryshimin?

Po, Nora duket se ka vendosur të bëjë një ndryshim të vogël në ‘look’, pasi ka prerë balluket dhe duket me të vërtetë shumë bukur.

Këngëtarja nuk ékspériménton shpesh me pamjen e saj, andaj ndryshime të tilla nuk mund të mos marrin direkt vëmendjen e fansave.

Ditën e sotme Nora u bë kryefjalë e mediave. Si rrallëherë, këngëtarja ka folur një vit pas ndàrjes për dívorcín dhe raportet e saj me Robertin, në një intervistë për “Qejfi më i madh se Stambolli”.

Ndër të tjera, Nora théksoi faktin se ata nuk kanë lejuar që ndàrja e tyre të ndikojë tek Renee, ndaj dyshja është mùnduar shumë.

“Renee e do babain shumë, por me mua është më e lídhur. Jemi përkùshtuar të dy shumë që ajo të mos e ndjéjë atë çéshtje, atë pròblem. Kam marrë komplímente prej shoqeve, prej njerëzve që thonin sa mirë e kemi menaxhuar. Jemi munduar shumë…Uroj që të gjithë prindërit të dinë ta menaxhojnë mirë”- ka rréfyer ndër të tjera këngëtarja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!