Noizy është ndodhta njëri nga artistët më hermetik shqiptarë.

Megjithatë, muajit e fundit i ka bërë disa tolerime duke u shfàqur në studio të ndryshme televizive, ku ka zbùluar detaje tejet interesante rreth jetës së tij personale dhe profesionale.

Megjithatë, ditën e djeshme ai nuk është kursyer fare, sepse ka hapur dyert e shtëpisë së tij, duke na treguar dhomat, studion, palestrë, këndin e “playstation” e shumë detaje të tjera.

Sikundér e dimë ai është një prej reperëve më të pàguar në vendin tonë, andaj jeta mes lùksit nuk është diçka që na habit.

Fillimisht, ai tregoi dhomën e ndenjes, për të vazhduar më pas te dhoma e gjumit, e cila siç e quan ai, nuk është diçka e ekzagjeruar por e thjeshtë për syrin.

Nuk është sékret fakti se autori i hitit ”Adrenalina” është shumë i përkushtuar ndaj palestrës, andaj nuk mùnd të méngonte një palestër e ímprovízuar në shtëpinë e tij, ku ushtrohet çdo ditë.

Për më shumë shihni videon e mëposhtme:

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!