Ballina Showbiz Noizy na prezanton me shtëpinë dhe qenka jë luks i vërtetë (VIDEO)

Noizy na prezanton me shtëpinë dhe qenka jë luks i vërtetë (VIDEO)

Noizy është ndodhta njëri nga artistët më hermetik shqiptarë.

Megjithatë, muajit e fundit i ka bërë disa tolerime duke u shfàqur në studio të ndryshme televizive, ku ka zbùluar detaje tejet interesante rreth jetës së tij personale dhe profesionale.

Megjithatë, ditën e djeshme ai nuk është kursyer fare, sepse ka hapur dyert e shtëpisë së tij, duke na treguar dhomat, studion, palestrë, këndin e “playstation” e shumë detaje të tjera.

Sikundér e dimë ai është një prej reperëve më të pàguar në vendin tonë, andaj jeta mes lùksit nuk është diçka që na habit.

Fillimisht, ai tregoi dhomën e ndenjes, për të vazhduar më pas te dhoma e gjumit, e cila siç e quan ai, nuk është diçka e ekzagjeruar por e thjeshtë për syrin.

Nuk është sékret fakti se autori i hitit ”Adrenalina” është shumë i përkushtuar ndaj palestrës, andaj nuk mùnd të méngonte një palestër e ímprovízuar në shtëpinë e tij, ku ushtrohet çdo ditë.

Për më shumë shihni videon e mëposhtme:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!