Ballina Uncategorised Nevina Shtylla shtatzënë? Moderatorja i jep njëherë e mirë të gjithëve përgjigje...

Nevina Shtylla shtatzënë? Moderatorja i jep njëherë e mirë të gjithëve përgjigje (FOTO)

Është bërë e udhës tashmë që fansat të alùdojnë për shtatzëni të personazheve të njohur, që në disa raste kanë rezultuar të vërteta, por në disa të tjerë jo.

Së fùndmi Nevina Shtylla është përbàllur me të njëjtën gjë nga një ndjékëse që e ka pyetur hapur nëse është në prítje të ëmbël.

Moderatorja ka publíkuar në rrjete sociale një foto, në të cilën shfàqet veshur me një fustan të zi dhe sa herë që një fustan është i lirshëm në pjesën e poshtme gjithmonë barku duket si më i frýrë.nevinashtylla

Për këtë arsye dikush e ka pyetur Nevinën: “Oh, je shtatzënë?”.

Siç duket moderatorja nuk e ka prítur fare mirë një pyetje të tillë dhe ka vendosur të reàgojë ashpér publikisht.

“E keni seríozisht domethënë?! Ka dal në modë kjo pyetja a si?”, ka shkuar Nevina duke hédhur pòshtë alùdimet e ndjékësve dhe duke treguar se është mërzítur paksa nga këto fjalë.

Ndërkohë e ftùar para pak kohësh në emisionin “Wake Up”, Nevina tha se nuk do të japë më asnjë ínformacíon në lídhje me jetën e saj prívate dhe se është pínduar për gjithçka që ka thénë më herët.

“Është një pjesë e jetës sime që preferoj ta mbàj personale dhe prívate. Jam treguar e hapur, kam shpréhur që kam qenë në një marrédhénie dhe isha komode. Për sa kohë që jam tërhéqur në atë që kam thënë në ekran normal që jam pénduar. Tashmë nuk kam ndërmend të them asgjë.

Nuk prísh punë sinqeriteti im. Pròblemi është tek abùzími që bëhet më pas, edhe kur jap material, edhe kur ofroj diçka përveç anës profésionale që e kam detýrim ti qëndroj stríkt dhe të tregoj më tepër, ana prívate është diçka që e kam në dorë unë. Në momentin që tregoj diçka, nuk ka nevojë të abùzohet më shumë. Kur abùzohet, e mbýllim edhe rrímë”, është shprehur Nevina.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!