Ballina Magazina Na zbukuruan ditën! Videoja më e bukur festive vjen nga Albani dhe...

Na zbukuruan ditën! Videoja më e bukur festive vjen nga Albani dhe Miriami

Festat e fundvitit po afrojnë dhe atmosfera e tyre ka tròkítur në shtëpinë e Miriam Canit dhe Alban Skënderajt.

Ato të dy kanë sjellë videon më të bukur festive për ndjékësit së bashku me fëmijët.

Ata të dy janë shfàqur pranë pemës së bashku me fëmijët dhe duken kaq të lumtur ndërsa shíjojnë atmòsferën e këndshme festive.Miriam Cani talks about the 13-year love story and life as a mother of two  children - Showbiz dhe TV

Vogëlushi Duam shfaqetr fillimisht në duart e Albanit, ndërsa po përplàs dorën e vogël tek dora e të atit.

Më pas shfaqet Miriam me të bijën veshur me të njëjtin fustan ngjyrë ari, teksa rròtullòhet të lumtura rréth pemës.

E përmes kësaj videoje kàq të këndshme, ata ju urojnë festat të gjithë shqiptarëve, duke u mùnduar të shpërndàjnë sa më shumë pozitivitet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!