Po nëse ju themi se Mozzik dhe Elvana Gjata po vijnë me një bashképunim?

Nëse jeni fansa të dy artistëve mùnd të gëzoheni sepse ata kanë bashkuar fòrcat dhe janë gati ta djégin me projektin e përbashkët.

Elvana na ka mùnguar gjithë këto kohë, por surprízën më të bukur e paska rezervuar për në fùnd të vitit.

Sipas asaj që raporton “Prive”, ende nuk ka detaje rréth këtij projekti apo rreth datës së publikimit por me réndësi është që diçka po gatuhet dhe ne nuk mund të ishim më të lumtur.

Kujtojmë se, Elvana u rikthýe në fùnd të muajit gusht në rrjetet sociale me disa foto, ku shfàqej e veshur me të bardha në majë të një shkëmbi, duke mos i shoqëruar me asnjë koment.

Në të njëjtin vend u shfàq edhe një ndër DJ më të mirë ndërkombëtarë, Mahmut Orhan, projektet e të cilit kanë miliona klikime.Jeni gati? Elvana e Mozzik bëhen bashkë dhe sjellin super hitin e vitit

Dyshja na kanë lénë edhe më parë të kuptojmë se po përgatisin diçka së bashku e këto foto na i ngrítën dyshímet, por nuk ka ende asnjë të re.

Për herë të fundit këngëtaren e pamë në festivalin e RTSH ku debutoi me këngën e saj “Me tana”, por ka rreth 10 muaj dhe këngëtarja nuk ka sjellë ende asnjë këngë.Mozzik rikthen Elvana Gjatën, gati të thyejnë rrjetin me një super hit -  Abc News

Ndërkohë, Mozzik ka qenë artisti i verës. Përveç super suksesit me albumin që solli “MozzArt”, reperi i çméndi të gjithë me këngët “Madonna” dhe “PP”, në bashképunim me Kidën.

Ai na lajmëroi pak kohë më parë në rrjetet sociale se po sjell një album të ri që do jetë edhe më flàkë, teksa po ashtu përflítet se do vijë në një bashképunim me Loredanën, e kjo do ishte mbýllja më e mirë e 2020 për të.

Këto dy muaj duken se kanë rezérvuar surpríza, andaj prisni të papríturën.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!