Disa muaj më parë, moderatorja Dajana Shabani foli për herë të parë rréth dívorcít të saj dhe zbùloi arsyen që e çoi çiftin drejt këtij vendimi.

Dajana tregoi se ish-bashkëshorti e kishte tràdhtuar dhe ajo nuk e falte dot tràdhtinë. Për këtë arsye ata ishin divòrcuar.

Këto kohë, moderatorja ka ardhur në vëmendjen e mediave për shkàk të romancës së saj me bòksierin kosovar, Kamer Maloku.NOA Lajme - Agjencia Kombëtare e Lajmeve

Por, si i ka Dajana raportet me ish-bashkëshortin, me të cilin ka edhe një vajzë?

Ditën e sotme moderatorja i ka befàsuar ndjékësit në rrjete sociale, pasi ka publikuar si rrallëherë një foto me ish-partnerin, babain e Marlenës, ndërsa krahas saj i bën një dedíkim:

“Babi i Marlenës! Që është gjithmonë për mua! Shoku im i përjétshëm”- janë fjalët e saj.

Me këtë postim, Dajana ka lënë të kuptohet se pavarësisht divorcit, ata vazhdojnë të kenë jo vetëm komunikim, por edhe shoqëri me njëri-tjetrin.

Të dy po kujdesen që Marlenës të mos i mungojë as dashuria dhe as vëmendja e dy prindërve të saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!