Ballina Magazina Moderatorja e njohur habit me deklaratën e saj për ish-bashkëshortin: Shoku im...

Moderatorja e njohur habit me deklaratën e saj për ish-bashkëshortin: Shoku im i perjetshem…

Disa muaj më parë, moderatorja Dajana Shabani foli për herë të parë rréth dívorcít të saj dhe zbùloi arsyen që e çoi çiftin drejt këtij vendimi.

Dajana tregoi se ish-bashkëshorti e kishte tràdhtuar dhe ajo nuk e falte dot tràdhtinë. Për këtë arsye ata ishin divòrcuar.

Këto kohë, moderatorja ka ardhur në vëmendjen e mediave për shkàk të romancës së saj me bòksierin kosovar, Kamer Maloku.NOA Lajme - Agjencia Kombëtare e Lajmeve

Por, si i ka Dajana raportet me ish-bashkëshortin, me të cilin ka edhe një vajzë?

Ditën e sotme moderatorja i ka befàsuar ndjékësit në rrjete sociale, pasi ka publikuar si rrallëherë një foto me ish-partnerin, babain e Marlenës, ndërsa krahas saj i bën një dedíkim:

“Babi i Marlenës! Që është gjithmonë për mua! Shoku im i përjétshëm”- janë fjalët e saj.

Me këtë postim, Dajana ka lënë të kuptohet se pavarësisht divorcit, ata vazhdojnë të kenë jo vetëm komunikim, por edhe shoqëri me njëri-tjetrin.

Të dy po kujdesen që Marlenës të mos i mungojë as dashuria dhe as vëmendja e dy prindërve të saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!