Ballina Magazina Dikush e komplímenton kështu Marinën dhe na shkríu së qeshuri të gjithëve...

Dikush e komplímenton kështu Marinën dhe na shkríu së qeshuri të gjithëve (VIDEO)

Marina Vjollca është padýshim një nga figurat më të preferuara të ekranit.

Përveçse spéktakli që ajo drejton është mjàft tërhéqës për çdo moshë, edhe vetë Marina di si t’i bëjë të gjithë njerëzit për vete.

Së fùndmi moderatorja ka ndàrë në rrjete sociale videon epíke të një vajze të vogël që e ndjék nga ekrani i televizorit.

Vogëlushja shihet se është shumë e kënaqur që po ndjék Marinën në ekran dhe i bën një komplíment, që në fakt nuk tíngëllon si i tillë, por e ka bërë Marinën të qeshë me lòt.

“Të dhjéfsha shàlët moj Marina”, thotë vogëlushja në video.

Kujtojmë se së fundmi Marina ka shënuar një tjetër arritje në karrierë, duke u bërë zyrtarisht ambasadore e firmës së Elisabetta Franchi-t.

Si rrjedhojë në çdo puntatë të spektaklit “Klanifornia”, Marina është veshur me punime nga Franchi.

Moderatorja është kënaqur shumë me videon dhe e ka ndàrë menjëherë me të gjithë ndjékësit në profilin e saj.

“Po më komplímenton me të vetën. Do të hà komplet moj dritë”, ka shkruar Marina përkrah videos.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!