Ballina Magazina Italianët 'çmenden' pas Marinës, ja çfarë shkruajnë për të (FOTO)

Italianët ‘çmenden’ pas Marinës, ja çfarë shkruajnë për të (FOTO)

Disa kohë më parë moderatorja e njohur Marina Vjollca ka qenë në Itali për të takuar stilisten e njohur Elisabetta Franchi, ku u bë zyrtarisht edhe ambàsadore e firmës së saj.

Së fundmi stilistja ka publikuar në Instagram një foto të Marinës e veshur me krijimet e saj nga ku mori pëlqime dhe komplímenta të shumta nga italianët.

Pas Luanës që tashmë dihet, motrat Vjollca janë bërë shumë të suksésshme me emisionet e tyre dhe kanë arrítur që rréth vetes të mblédhin një numër të madh fansash.

Të dyja motrat janë aktive edhe në rrjete sociale sidomos në Instagram dhe ndíqen nga një numër i madh i njerëzve.

Ata e kanë pëlqyer shumë Marinën dhe nuk kanë ngùrrùar të thonë fjalët më të bukura për të.

Disa nga komplimentat e italianëve në foto janë: “Shumë elegante”, “Shumë e bukur”, “E mrekullueshme”, “Wow! Komplimente për vajzën”, “Kur stili takohet me bukurinë dhe feminilitetin, ky është rezultati” etj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!