Ballina Magazina Ndjékësja krítíkon ashpër Manjolla Nallbanin, e bija i del në mbrojtje së...

Ndjékësja krítíkon ashpër Manjolla Nallbanin, e bija i del në mbrojtje së ëmës (FOTO)

Manjola Nallbani është bërë pjesë e revistës “Living” dhe në setin fotografik është shfaqur shumë e kuruar si çdo herë tjetër.

Mirëpo fotot e saj nuk janë pëlqyer nga një ndjékëse, e cila ka shfrýtëzuar rastin të kritíkojë këngëtaren e të tjera artiste.

“Unë s’jam e këtij mendimi dhe nuk më pëlqejnë pòzat e kësaj…. Shqipëria ka femra egòiste duan të duken gjithkund….mos harroj që pamjet e këtyre janë nën trùkun dhe kurímin e tyre maksímal…kur ka femra shumë natyrale të thjeshta dhe femërore e të ëmbla”, ka shkruar ndjékësja.

Manjola ka vendosur të héshtë, por ka qenë vajza e saj, Megi, që i është kundérpérgjigjur ndjékëses së nënës.

“Nuk prétendoj ta kuptosh, por kjo s’është foto pasaporte që të ketë “thjeshtësi”, është set për koperinë reviste… Nejse, edhe ti pa qenë person publik fare dhe s’të njeh askùsh, nuk i like màngut as rruàzat, as buzëkuqin, as selfiet dhe as profilin publik për pak vëmendje! Është normale që do të zbukùrohesh se je femër, por është tjetër çështje që ka disa gra qe s’ka make up t’ju bëjë derman se ju duket negatíviteti që në shikim, po të paktën mos gjýko ato që duken bukur dhe janë me mentalitet 100 vjet para!”, i është kthýer Megi.

Pas saj ka reàguar edhe Manjola duke u shpréhur se këto janë foto artistike për një kopertinë reviste dhe se nuk kishte si të shfàqej ndryshe në to.

Megjithatë ajo nuk e ka zgjàtur më tej këtë çéshtje duke thënë se kush nuk kupton këtë gjë le të vazhdojë me gjýkimet e kota.

“O jeta ime! Njeriu që ndihet plot me veten nuk ja vret sytë shkëlqimi askujt tjetër! Unë natyrisht nuk po dal kështu në rrugë për të blerë presh po janë foto artistike për një koperinë reviste! Në vitin 2020! Dhe jam Artiste! Kush nuk kupton kaq gjë çfarë te thuash përveçse… ky fat na ra!”, shkruan Nallbani.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!