Majk dhe Roan janë bërë tashmë dy shokë të pandàrë.

Vazhdimisht në profilin e tij në Instagram reperi tregon se kalon shumë kohë me të birin, të cilin e mérr shpesh në shtëpinë e tij.

Përveç pamjes fizike, duket se i vogli do bëhet artist si babi.

Ishte reperi Majk që ndàu me ndjékësit disa video në Instastory të Roan, ku ai shihet teksa recíton në një aktivitet që ka zhvílluar në parashkollor.

Duke qenë se festat e 28-29 kanë afruar dihet se aktivitetet për këto ditë nuk mùngojnë në instítucíonet arsimore. Edhe Roani i vogël është ngjítur në skénë së bashku me shokët e tij.

Artist lind nuk bohesh!”- ka shkruar Majk me nota humori.

Fundjavën e kaluar Majk, Roan dhe Majlinda e kaluan fundjavën së bashku duke u bërë kryefjalë e mediave.

Si Majk, ashtu edhe Majlinda, kanë ndàrë në InstaStory foto nga i njëjti vend, ndërsa kjo e fundit ka publikuar edhe foto të Roanit.

I vogli ka pòzuar i buzëqeshur në dëborë dhe duket shumë i lumtur në praninë e dy prindërve të tij.

Megjithëse të ndarë prej kohësh, reperi dhe ish-partnerja e tij Majlinda kanë ruajtur raporte të mira së bashku.

Ata takòhen shpesh për hir të të voglit të tyre Roan dhe kujdesen që ai të mos ndjéjë mungésën e vëmendjes apo dashurinë e asnjérit prej prindërve të tij.

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!