Ballina Showbiz Bëmë babi të të ngjaj! Roan me këtë video na tregoi se...

Bëmë babi të të ngjaj! Roan me këtë video na tregoi se është në hapat Majk

Majk dhe Roan janë bërë tashmë dy shokë të pandàrë.

Vazhdimisht në profilin e tij në Instagram reperi tregon se kalon shumë kohë me të birin, të cilin e mérr shpesh në shtëpinë e tij.

Përveç pamjes fizike, duket se i vogli do bëhet artist si babi.

Ishte reperi Majk që ndàu me ndjékësit disa video në Instastory të Roan, ku ai shihet teksa recíton në një aktivitet që ka zhvílluar në parashkollor.

Duke qenë se festat e 28-29 kanë afruar dihet se aktivitetet për këto ditë nuk mùngojnë në instítucíonet arsimore. Edhe Roani i vogël është ngjítur në skénë së bashku me shokët e tij.

Artist lind nuk bohesh!”- ka shkruar Majk me nota humori.

Fundjavën e kaluar Majk, Roan dhe Majlinda e kaluan fundjavën së bashku duke u bërë kryefjalë e mediave.

Si Majk, ashtu edhe Majlinda, kanë ndàrë në InstaStory foto nga i njëjti vend, ndërsa kjo e fundit ka publikuar edhe foto të Roanit.

I vogli ka pòzuar i buzëqeshur në dëborë dhe duket shumë i lumtur në praninë e dy prindërve të tij.

Megjithëse të ndarë prej kohësh, reperi dhe ish-partnerja e tij Majlinda kanë ruajtur raporte të mira së bashku.

Ata takòhen shpesh për hir të të voglit të tyre Roan dhe kujdesen që ai të mos ndjéjë mungésën e vëmendjes apo dashurinë e asnjérit prej prindërve të tij.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!