Ballina Showbiz Me kë e ka? Majk 'thùmbon' kéq reperët...(FOTO)

Me kë e ka? Majk ‘thùmbon’ kéq reperët…(FOTO)

Pas një qetésie që dukej se po mbízotéronte mes reperëve shqiptarë, kanë nísur sërish bétéjat vírtuale mes tyre.

Débati i djeshëm mes Noizy-t dhe Big Kik, ku u përfshín dhe personàzhe të tjerë, shkàktoi bùjë të madhe në media.

Ndërkohë sot ka qenë Majk ai që ju ka hédhur një ‘thùmb’ kolegëve të tij, të cilët me siguri nuk do e kenë prítur fare mirë.

Reperi ka bërë një postim në “Instastory”, duke u shpréhur se reperët sot duan të arréjnë majat pa punuar fòrt.

“Kqyri kta repra t’dòbët, jon ka dojn me hip hala pa bo hop, n’kët hip hop”, shkruan Majk.

Majk nuk ia ka adresuar askujt këto fjalë, duke e lënë “díss-in” e tij të hapur.

Kujtojmë se reperi ka qenë në qendër të vëmendjes mediatike kohët e fundit, për shkàk të një lídhje të mùndshme me Miss Universe Kosova, Blerta Veseli.

Për “Iconstyle.al”, Majk foli për herë të parë për marrédhénien e tij me Blertën, duke u shpréhur se ata nuk janë në një lídhje.

Reperi tha se lajmet që kanë qàrkulluar prej ditësh për ta s’janë të vërteta, por çifti i hòdhi sërish benzínë zjàrrit 2 ditë më parë.

Si Majk, ashtu edhe Blerta, publikuan story nga i njëjti vend. Më saktë, nga shtëpia e Majk. Me drita të fíkura, ambíentin e zbùkùruar me dritat e festave dhe filma në televizor, ata treguan se kishin kaluar mbrëmjen së bashku dhe kanë shtùar edhe më shumë dyshímet tek fansat.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!