Mbrëmjen e sotme, reperi Majk u kthýe në kryéfjalën e rrjétit për shkàk të romancës së tij të re me Blerta Veselin, Miss Universe Kosova 2020.

Gjithçka nisi pas postímeve të njëjta në Instagram, pasi çifti po darkonte në të njëjtin vend dhe si të mos mjàftonte kjo, Majk publikoi një foto të tijën në Instagram-in e Blertës.

Fotoja u fshí pak më vonë, por gjithçka mbéti në Internet! 

Në njëfarë mënyre, reperi pranoi lídhjen e re me bukuroshen bjonde dhe sigurisht që s’mùnd t’i shpëtonte pyetjeve të fansave të tij.

Dikush i ka dërguar Majkut foton e tij të publikuar në InstaStory-n e Blertës, mirëpo përgjigja e reperit s’i ka pëlqyer àspak fansit.

Majk e ka kércénuar këtë të fundit se do t’i fùsë bllòk nëse flet edhe njëherë për jetën e tij private, që në fakt vetë preferoi ta ékspòzòjë edhe kësaj here në media.

I revòltuar nga ky mesazh, fansi i reperit ka shkruar se nuk e ka prítur àspàk mirë këtë përgjigje nga ‘idhùlli’ i tij.

“Nuk është hera e parë që unë shoh këto veprime dhe më duket e padrejtë. Si ky artist shpréhet kështu me fansat e vet. Unë e mbàj këtë faqe plot 4 vite tu e përkrah në maksímum, që edhe rrallë ka fansa që rrinë këtu pa marrë parasysh ça ndodh. Kur ky si idhùll nuk ka dit asnjéherë me ma dit të paktën vlerën që unë i kam dhënë suport nonstop. Çfarë mund të prés unë prej një njeriu që sa herë bën të dashur, na kércénon me bllòk? Nuk pres asgjë më shumë. Vetëm pse ke bërë para s’do të thotë që je zot. O injòrant më mirë nxírr një këngë për ata që janë duke ta dëgjuar muzikën.”- shkruan ndjékësi, i cili ka publikuar gjithashtu bisedën.

Ky postim është publikuar edhe nga fansa të tjerë të reperit, të cilët duket se janë lodhur nga reàgimet e tilla të Majkut.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!