Ballina Magazina Mjak reàgon për romancën e re, fansat e krítíkojnë (FOTO)

Mjak reàgon për romancën e re, fansat e krítíkojnë (FOTO)

Mbrëmjen e sotme, reperi Majk u kthýe në kryéfjalën e rrjétit për shkàk të romancës së tij të re me Blerta Veselin, Miss Universe Kosova 2020.

Gjithçka nisi pas postímeve të njëjta në Instagram, pasi çifti po darkonte në të njëjtin vend dhe si të mos mjàftonte kjo, Majk publikoi një foto të tijën në Instagram-in e Blertës.

Fotoja u fshí pak më vonë, por gjithçka mbéti në Internet! 

Në njëfarë mënyre, reperi pranoi lídhjen e re me bukuroshen bjonde dhe sigurisht që s’mùnd t’i shpëtonte pyetjeve të fansave të tij.

Dikush i ka dërguar Majkut foton e tij të publikuar në InstaStory-n e Blertës, mirëpo përgjigja e reperit s’i ka pëlqyer àspak fansit.

Majk e ka kércénuar këtë të fundit se do t’i fùsë bllòk nëse flet edhe njëherë për jetën e tij private, që në fakt vetë preferoi ta ékspòzòjë edhe kësaj here në media.

I revòltuar nga ky mesazh, fansi i reperit ka shkruar se nuk e ka prítur àspàk mirë këtë përgjigje nga ‘idhùlli’ i tij.

“Nuk është hera e parë që unë shoh këto veprime dhe më duket e padrejtë. Si ky artist shpréhet kështu me fansat e vet. Unë e mbàj këtë faqe plot 4 vite tu e përkrah në maksímum, që edhe rrallë ka fansa që rrinë këtu pa marrë parasysh ça ndodh. Kur ky si idhùll nuk ka dit asnjéherë me ma dit të paktën vlerën që unë i kam dhënë suport nonstop. Çfarë mund të prés unë prej një njeriu që sa herë bën të dashur, na kércénon me bllòk? Nuk pres asgjë më shumë. Vetëm pse ke bërë para s’do të thotë që je zot. O injòrant më mirë nxírr një këngë për ata që janë duke ta dëgjuar muzikën.”- shkruan ndjékësi, i cili ka publikuar gjithashtu bisedën.

Ky postim është publikuar edhe nga fansa të tjerë të reperit, të cilët duket se janë lodhur nga reàgimet e tilla të Majkut.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!