Megjithëse të ndàrë prej kohësh, reperi Majk dhe ish-partnerja e tij Majlinda Zeka kanë ruajtur raporte të mira së bashku.

Ata takohen shpesh për hir të të voglit të tyre Roan dhe kujdésen që ai të mos ndjéjë mungésën e vëmendjes apo dashurinë e asnjérit prej prindërve të tij.Majk dhe Majlinda dalin bashkë me Roanin për të bërë bleje (Foto/Video)

Sot, familja e tyre e bukur e kanë prítur bashkë fundjavën, duke shíjuar dëborën e parë të këtij viti.

Si Majk, ashtu edhe Majlinda, kanë ndàrë në InstaStory foto nga i njëjti vend, ndërsa kjo e fundit ka publikuar edhe foto të Roanit.

I vogli ka pòzuar i buzëqeshur në dëborë dhe duket shumë i lumtur në praninë e dy prindërve të tij.

Së fùndmi, Majk u bë kryefjala e mediave pasi u aludua për nisjen e një romance të re me miss-in Blerta Veseli.

Mirëpo, në një prònòncim éksklùziv për “Iconstyle.al”, ai rréfeu të gjitha të vërtetat, duke mòhuar kështu edhe lídhjen e tyre të shumëpérfolur.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!