Me rastin e festave të 28 dhe 29 nëntorit, moderatorja Luana Vjollca e cila do të na shoqërojë në ekran me emisionin e saj “Shiko Kush Luan”, ka përgatitur edhe një surprízë për publikun.

Siç ka treguar edhe më herët, ajo do të perfòrmojë ‘LIVE’ në skénë, ndërsa sot na ka treguar më shumë detaje për perfòrmancën e saj.

Luana ka treguar se Bledar Sejko këmbëngùl që ajo të këndojë ‘LIVE’ dhe gjejeni pak çfarë kënge? Për Shqipërinë!

“Maestro Bledar Sejko këmbëngùl pafùnd që unë të këndoj liveee! Të shtunën në “Shiko Kush Luan” ju prét një super surprízë! Një këngë ‘LIVE’ dedíkuar Shqipërisë sime!”- shkruan Luana, e cila gjithashtu ka publikuar videon e saj gjatë provave.

“Emocíone”- shkruan Luana krahas videos ku zbùlon këngën që do të këndojë.

Ndonëse “Shiko kush luan” po i mérr gòxha kohë dhe enérgji, nisur edhe nga super suksési që po kòrr, ajo sërish ka gjetur pak kohë për në studio, ku mesa duket po punon për një projekt të ri.

Ishte vetë Luana që postoi disa video në llogarinë e saj në Instagram disa ditë më parë, duke zbùluar surprízën të cilën deri tani e kishte mbàjtur të fshéhtë.

Luana po sjell një këngë të re, vijën melodike të së cilës e ka shkruar vetë për herë të parë.

E teksa Luana na la ende në kuríozitet një detaji po na bën të mendojmë se ajo do vijë në një bashképunim. Dhe nuk po flasim për një emër dosido, por për Guaynaa.

“Iconstyle” vuri re disa ditë më parë se reperi nga Puerto-Rica ka filluar të ndjékë Luanën në Instagram, e po ashtu edhe ajo.

Mesa kemi parë në rrjetet sociale dhe në “Shiko kush Luan”, moderatorja i pëlqen shumë këto këngë pasi i luan shpesh dhe duhet ta pranojmë se një bashkëpunim mes tyre do ishte WOW.

Megjithatë, duhet énde të présim që zérat të konfirmohen nga vetë ajo, ose të mòhohen.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!