Ballina Magazina Do performojë për herë të parë 'LIVE', ja kënga që ka zgjedhur...

Do performojë për herë të parë ‘LIVE’, ja kënga që ka zgjedhur Luana (VIDEO)

Me rastin e festave të 28 dhe 29 nëntorit, moderatorja Luana Vjollca e cila do të na shoqërojë në ekran me emisionin e saj “Shiko Kush Luan”, ka përgatitur edhe një surprízë për publikun.

Siç ka treguar edhe më herët, ajo do të perfòrmojë ‘LIVE’ në skénë, ndërsa sot na ka treguar më shumë detaje për perfòrmancën e saj.

Luana ka treguar se Bledar Sejko këmbëngùl që ajo të këndojë ‘LIVE’ dhe gjejeni pak çfarë kënge? Për Shqipërinë!

“Maestro Bledar Sejko këmbëngùl pafùnd që unë të këndoj liveee! Të shtunën në “Shiko Kush Luan” ju prét një super surprízë! Një këngë ‘LIVE’ dedíkuar Shqipërisë sime!”- shkruan Luana, e cila gjithashtu ka publikuar videon e saj gjatë provave.

“Emocíone”- shkruan Luana krahas videos ku zbùlon këngën që do të këndojë.

Ndonëse “Shiko kush luan” po i mérr gòxha kohë dhe enérgji, nisur edhe nga super suksési që po kòrr, ajo sërish ka gjetur pak kohë për në studio, ku mesa duket po punon për një projekt të ri.

Ishte vetë Luana që postoi disa video në llogarinë e saj në Instagram disa ditë më parë, duke zbùluar surprízën të cilën deri tani e kishte mbàjtur të fshéhtë.

Luana po sjell një këngë të re, vijën melodike të së cilës e ka shkruar vetë për herë të parë.

E teksa Luana na la ende në kuríozitet një detaji po na bën të mendojmë se ajo do vijë në një bashképunim. Dhe nuk po flasim për një emër dosido, por për Guaynaa.

“Iconstyle” vuri re disa ditë më parë se reperi nga Puerto-Rica ka filluar të ndjékë Luanën në Instagram, e po ashtu edhe ajo.

Mesa kemi parë në rrjetet sociale dhe në “Shiko kush Luan”, moderatorja i pëlqen shumë këto këngë pasi i luan shpesh dhe duhet ta pranojmë se një bashkëpunim mes tyre do ishte WOW.

Megjithatë, duhet énde të présim që zérat të konfirmohen nga vetë ajo, ose të mòhohen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!