Mbrëmjen e djeshme “Shiko kush luan” iu dedíkua shqiptarëve dhe Shqipërisë së madhe në nder të festave të 28-29 Nëntorit.

E sigurisht një vëmendje të madhe ka rrëmbyer look-u i Luana Vjollcës, e cila si gjithmonë është shumë e kuruar në pamje.

Duket se këtë sezon të katërt moderatorja e njohur i ka qëndruar shumë besnike brandit “Alexander McQueen”, me të cilin edhe e çéli siparin këtë sezon televiziv.

Edhe mbrëmjen e djeshme, siç ka treguar në rrjetet sociale, moderatorja e njohur është veshur nga marka préstigjíoze.

Por, sa ka kushtuar kjo veshje e bukuroshes bjonde?

Sipas faqes së njohur të Instagram, “Shqip closet”, fustani “Haute Couture” SS20 me bust të punuar në argjend dhe zambak të kuq të mëndafshtë, me pjesën tjetër asímetríke me fluturithka të kuqe kushton 14 mijë euro.

Këtë fustan Luana e ka kombinuar me takat e “Louboutin” që kùshtojnë 575 euro.

Më herë gjatë mbrëmjes Luana kishte veshur kostumin tradícional më të vjetër shqiptar.

Epo, nuk thonë kot, “Eleganca nuk është vetëm të bíesh në sy, por të mbahesh mend” dhe me këto veshje Luana do mbahet mend gjatë!Luana Vjollca mahnit me fustanin 'Alexander McQueen', ja çmimi marramendës  - Bota Sot

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!