Mbrëmë si asnjëherë më parë emisioni ‘Shiko kush Luan’, u hap me një pérformancë ‘LIVE’ nga e zonja e shtëpisë autorja dhe moderatorja Luana Vjollca.

Autorja e programit këndoi një ndér këngët shqiptare më të pëlqyera si “Moj e Bukura More”.

Kjo pérformancë mézi është prítur nga të gjithë dhe Luana na ka mahnítur vërtet.Luana Vjollca këndon LIVE “Moj e bukura more”, Shiko kush LUAN 4, 28 Nëntor 2020, Entertainment Show - Top Channel

Pérformanca u mbyll me këngën “Lule lule” nga të gjithë ftuarit në “Shiko Kush LUAN” Manjola Nallbani, Ogresa Zaimi, Korab Shaqiri, Blunt & Real 1 dhe dy futbollistët Andi Lila e Florent Hadërgjonaj.

Surprízat nga skuadra e “Shiko Kush LUAN” sapo kanë filluar për festat e 28-29 Nëntorit.

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Manjola Nallbani, Ilir Shaqiri, Korab Shaqiri, Orgesa Zaimi, Andi Lila, Florent Hadërgjonaj, Shaolin Gang (Blunt dhe Real) Këngëtare: Fifi

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!