Doni më nga Loredana dhe Mozzik? OK, ja nisim!

Ju paralajmëruam se dyshja juaj e preferuar mund të sjellë një bashkëpunim në muzikë, si surpríza e vitit dhe gjasat janë që kjo të jetë e vërtetë.

Së fundmi, Prive.al raporton se burime shumë të sigurta pranë dyshes i kanë bërë me dije se Mozzik do shfàqet në videoklipin e ri të Loredanës dhe ne kemi nisur numërimin mbràpsht.

Fansat alùdojnë se ata mùnd të vijnë edhe në një bashképunim, por na mbétet ende të présim duke shprésuar se publikimi i këngës nuk do vonohet shumë.

Shkàk i këtyre zërave janë bërë fotot që mediat në Kosovë kanë publikuar nga takimet e tyre, pas ardhjes së Loredanës në shtetin kosovar.

Ditën e sotme reperja e njohur na surprízoi të gjithëve, duke publikuar në Instastory një foto të Mozzik të cilën e fshíu menjëherë pas disa minutash.

Prej rreth një muaji ata po përflitet se janë ribashkuar dhe e gjitha nisi kur u vu re se dyshja ndíqte ende njëri-tjetrin në TikTok, për tu pasuar nga videoja e tyre në një qendër tregtare në Gjermani e deri te deklàratat e ëmbla, veshjet, e shoqëria me njëri-tjetrin.

Për më tepër, kohët e fundit Loredana po përflítet se është shtatzënë për herë të dytë, për shkàk se në fotot e fundit barku duket pak më i fryrë se më parë.

Megjithatë e gjithë kjo është thjesht alùdim, sepse deri më tani Loredana nuk ka komentuar fare në lídhje me këto zëra.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!