Ballina Magazina Në fshéhtësi të plotë! Loredana dhe Mozzik më të lumtur se kùrrë!...

Në fshéhtësi të plotë! Loredana dhe Mozzik më të lumtur se kùrrë! (FOTO)

Doni më nga Loredana dhe Mozzik? OK, ja nisim!

Ju paralajmëruam se dyshja juaj e preferuar mund të sjellë një bashkëpunim në muzikë, si surpríza e vitit dhe gjasat janë që kjo të jetë e vërtetë.

Së fundmi, Prive.al raporton se burime shumë të sigurta pranë dyshes i kanë bërë me dije se Mozzik do shfàqet në videoklipin e ri të Loredanës dhe ne kemi nisur numërimin mbràpsht.

Fansat alùdojnë se ata mùnd të vijnë edhe në një bashképunim, por na mbétet ende të présim duke shprésuar se publikimi i këngës nuk do vonohet shumë.

Shkàk i këtyre zërave janë bërë fotot që mediat në Kosovë kanë publikuar nga takimet e tyre, pas ardhjes së Loredanës në shtetin kosovar.

Ditën e sotme reperja e njohur na surprízoi të gjithëve, duke publikuar në Instastory një foto të Mozzik të cilën e fshíu menjëherë pas disa minutash.

Prej rreth një muaji ata po përflitet se janë ribashkuar dhe e gjitha nisi kur u vu re se dyshja ndíqte ende njëri-tjetrin në TikTok, për tu pasuar nga videoja e tyre në një qendër tregtare në Gjermani e deri te deklàratat e ëmbla, veshjet, e shoqëria me njëri-tjetrin.

Për më tepër, kohët e fundit Loredana po përflítet se është shtatzënë për herë të dytë, për shkàk se në fotot e fundit barku duket pak më i fryrë se më parë.

Megjithatë e gjithë kjo është thjesht alùdim, sepse deri më tani Loredana nuk ka komentuar fare në lídhje me këto zëra.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!