Sikundér na njoftoi pak ditë më parë mbrëmjen e sotme publikohet pjesa e parë e dokumentarit të Loredanës, ku do hídhet dritë mbí marrédhénien e saj dhe Mozzik.

Së fundmi, në rrjetet sociale është publikuar edhe traileri i kësaj pjese ku Mozzik dhe Loredana shfàqen në momentet e tyre më të bukura, që nga shtatzënia e reperes deri tek lindja e Hanës dhe ditët e sotme.

Ndër të tjera, Loredana shpréhet se nuk beson se do dojë dikë si Mozzik. “Mendoj se ndoshta s’do kem më asnjë (partner) tjetër në jetën time.”-thotë ajo.

Kurse autori i hitit “Madonna” thotë se gjithnjë ka dashur të martohet që i ri.

“Kam qenë njëri prej të rinjve që kam patur dëshirë që të gjejë dikë dhe të martohem sa më shpejt.

Për të shùar kuríozítetin e plotë rréth marrédhénies së tyre duhet të présim orën 20:00.

Artistja ka treguar se ka punuar 1 vit për këtë dokumentar në bashképunim me Spotify dhe ai hédh dritë mbí të gjitha zhvillimet në jetën e saj personale dhe profesíonale të këtyre 2 viteve.

Ndërkohë, ajo shkroi në statusin që ndàu me ndjékësit në rrjetet sociale pak ditë më parë se të gjithë menduam se ishte fundit i saj, por në fakt ky është fillimi.

Thjesht nuk është e mùndur të shpjegosh 2 vitet e fundit të jetës në një intervistë, por t’i përshkruash ato me foto po. Ky është traileri për dokumentarin tim me katër pjesë që kam xhíruar me Spotify për më shumë se 1 vit. Shumë mendojnë se udhëtimi im tashmë ka mbàruar, por ai sapo ka filluar.

Loredana po ashtu ka përgatitur një album të ri, me të cilin pritet të bëjë bùjë të madhe në dhjetor, të titulluar “Medusa”.

Ajo ka publikuar intron e tij, që duket se është një nga pjesët më të réndésishme dhe të fuqíshme të albumit. Reperja rréfen në intro se “Medusa” flet për 18 muajt e fundit të jetës së saj dhe gjithë teksti tregon shumë për të, përfshírë edhe raportin me Mozzik.

Deri tani janë publikuar 3 këngët e para të albumit, teksa pjesë e tij është edhe një këngë me Mozzik.

https://www.youtube.com/watch?v=Q9jYbA6hwck

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!