Ballina Magazina Si qëndron e vërteta me DJ Snake? Lei Kraja i thotë...

Si qëndron e vërteta me DJ Snake? Lei Kraja i thotë të gjitha

Pasi i komentoi disa herë Marina Vjollcës në fotot e saj, Dj Snake tërhòqi vëmendjen edhe me një tjetër koment në profilin e Lei Krajës.

Bukuroshja zeshkane postoi para pak ditësh një video nga emisioni i saj “Sport Time”, ku duket si gjithnjë shumë séksi, teksa kjo video i ka rénë sy edhe artistit ndërkombëtar, që i ka dërguar të njëjtin emoji që i dërgoi Marinës.

Lei e vuri re komentin dhe menjëherë i kthéu përgjigje Dj me fame botërore me një emoji me sy me zemra.

Ndërkohë e ftuar ditën e sotme në emisionin “Friend Zone”, moderatorja ka treguar si e ka prítur këtë gjë dhe si qëndron e vërteta. A njihet ajo me Dj Snake, apo a kanë folur ata të dy bashkë pas shkémbimit të atyre komenteve?

“Më bëri pak çùdi, por është glòbalizuar bota dhe është ngùshtuar. Nuk më ka shkruar mesazh, nuk i bëra aq përshtypje. Unë nuk flas kùrrë për jetën personale, por vetëm për profesionale. Nuk më duket normale që të dal e të them që dal me këtë”, është shprehur Lei.

Nuk e dimë nëse do të kemi sërish ndonjë koment nga Dj Snake, por e réndésishme është që tashmë i kemi gjërat shumë të qarta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!