Ballina Magazina Këtu nisi gjithçka! Sara dhe Ledri publikojnë foton e parë të tyre

Këtu nisi gjithçka! Sara dhe Ledri publikojnë foton e parë të tyre

Ledri Vula dhe Sara Hoxha shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë, ndërsa prej kohësh po shijojnë romancën e bukur me njëri-tjetrin.

Historia e tyre e dashurisë lindi disa vite më parë, ndërsa reperi nga Kosova udhëtonte shpesh drejt Gjermanisë për të takuar dashurinë e tij të jetës.

Megjithëse familja e saj është në Gjermani, Sara gjithashtu vínte shpesh në Kosovë e Shqipëri për të takuar partnerin dhe për ta mbàjtur gjàllë lídhjen e tyre, e cila sot po bekohet me një fryt dashurie.

Jeni kuríozë të shihni foton e parë që Sara dhe Ledri kanë shkrépur së bashku?

Partnerja e reperit e ka publikuar pòzën e tyre të ëmbël në InstaStory, teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjékësve kuriozë.

Në fakt, Sara ka treguar në këtë “mini-intervistë” edhe detaje mbí shtatzëninë, emrin për vogëlushen, ‘prank’-un që i punoi Ledrit e të tjera që mùnd t’i LEXONI KËTU.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!