Ledri Vula dhe Sara Hoxha shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë, ndërsa prej kohësh po shijojnë romancën e bukur me njëri-tjetrin.

Historia e tyre e dashurisë lindi disa vite më parë, ndërsa reperi nga Kosova udhëtonte shpesh drejt Gjermanisë për të takuar dashurinë e tij të jetës.

Megjithëse familja e saj është në Gjermani, Sara gjithashtu vínte shpesh në Kosovë e Shqipëri për të takuar partnerin dhe për ta mbàjtur gjàllë lídhjen e tyre, e cila sot po bekohet me një fryt dashurie.

Jeni kuríozë të shihni foton e parë që Sara dhe Ledri kanë shkrépur së bashku?

Partnerja e reperit e ka publikuar pòzën e tyre të ëmbël në InstaStory, teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjékësve kuriozë.

Në fakt, Sara ka treguar në këtë “mini-intervistë” edhe detaje mbí shtatzëninë, emrin për vogëlushen, ‘prank’-un që i punoi Ledrit e të tjera që mùnd t’i LEXONI KËTU.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!