Ballina Showbiz Ish-konkùrréntja e 'Love Story' sùlmon Robert Aliajn: Më tàllte, pastaj...

Ish-konkùrréntja e ‘Love Story’ sùlmon Robert Aliajn: Më tàllte, pastaj…

Klea ishte një nga vajzat që u elimínua mbrëmjen e së hënës nga Saimiri, princi modern i “Love Story”. Menjëherë pas elimínimit ajo u përlòt dhe më pas bëri një deklàratë të fòrtë në rrjete sociale.

“S’di pse e ndjéva si detyrë t’iu jap një përgjigje të gjithëve në këtë story meqenëse me mesazhe për momentin nuk mùndem të kthéj…Në radhë të parë faleminderit nga zemra të gjithë njerëzve për mbéshtétjen, kurajon e çdo fjalë të mire. Unë nuk qàva për djalin, qàva për momentet e padréjta që të sjell jeta, por kur je një njeri i drejtpérdréjtë dhe i thua gjërat siç janë, kështu është! Njerëzit e mëdhenj gùxojnë në jetë, jeta është ulje-ngrítje dhe pas çdo gjëje të kéqe ndodh një gjë e mirë. Shpirtin e madh e mendjen e ndritur do ma njihni shumë shpejt! Prísni surpríza

Njerëzit e mirë sa herë i spròvon Zoti dhe gjithmonë pas shiut del diell! Kush më njeh e di mirë se kush jam ndërsa kush jo marrin vendime të shpejta. Tani do më njohin më mirë se kùrrë e do ta kuptojnë që unë nuk ndàlem, sepse femrat me kàràkter gùxojnë e kùrrë nuk ndàlojnë!”, shkroi ish-konkùrréntja e “Love Story”.

Ndërkohë ditën e sotme në një intervistë për “Daily Love Story”, ajo ka treguar se mendoi se ju bë një e padrejtë, sepse prodùksioni mùnd të kishte ndíkuar në vendimin e Saimirit.

“Isha shumë e përlòtur, dëgjoja vetëm rràhjet e zemrës dhe nuk e kisha mendjen në asnjé vend tjetër pasi në asnjë moment nuk e mendoja elímínímín tim që ishte atë natë. Unë gjatë gjithë kohës kam menduar se ishte ndíkimi i prodùksíonit, por pas takimit që bëra me Verën ajo më tha që ka qenë vetëm mendimi i Saimirit. Unë isha te pesëshja e tij e preferuar dhe nuk e di pse e ka màrrë këtë véndim dhe akoma nuk e kam pyetur”, tha Klea.

Ajo ka shtùar se ka një hatérmbétje me opíníonístin e spéktaklít, Robert Aliaj, pasi ky i fundít e ka tàllur kur po qànte. Klea tha se Roberti e ka ftùar për kafe, por ajo nuk ka pranuar.

“Nuk kisha guxím as të flisja. Kur ika në shtëpi mendoja sikur t’i kisha thënë këtë apo atë, por në ato momente nuk mùnd të thoja asgjë se isha e tensíonuar. Kisha fjalë për të gjithë, si për Robertin që bëri atë íronínë.

Ai më shkruajti dhe më ftòi për kafe por unë nuk e pranova pasi në momentin që një person të injòron ose të imíton me atë sjellje, i thashë se t’i bën më mirë për aktor se sa në këtë rol ku të kanë vendosur.

Por që, bota është e rrumbullakët. Përgjigja e tij ishte për ta kaluar pak me shàka, por që nuk kam koment për këtë. Nuk e di. Meritonte fjalë dhe gjést tjetër nga unë pasi unë të flisja të fíkej mikrofoni, por që në ato momente isha shumë e hùtuar”, u shpreh ish-konkùrréntja e ‘Love Story’.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!