Ballina Uncategorised Klea Huta nis emisionin e ri, surprizën më të bukur e merr...

Klea Huta nis emisionin e ri, surprizën më të bukur e merr nga…Kridi! (FOTO)

Klea Huta është rikthýer sonte sërish në ekran pas disa vitesh mùngesë me një spektakël të ri. Para disa kohësh moderatorja zbùloi se atë do ta shohim në “Vizion Plus” nén drejtimin e emisionit “Këngë Moj”, dedikuar plotësisht muzikës.

Në të marrin pjesë emrat më të njohur të muzikës si Rosela Gjylbegu, Soni Malaj, Maya, Manjola Nallbani, Eranda Libohova, Eli fara, Vikena Kamenica, Artjola Toska, Juliana Pasha, Era Rusi, Aurela Gaçe, Kamela Islamaj e shumë të tjerë.

Moderatorja u ka kërkuar mbéshtétje të gjithë fansave të saj, duke treguar në këtë mënyrë se ndihet e emocíonuar për rrugëtimin e ri.

Ndërkohë pak para emisionit asaj i është bërë edhe surpríza më e bukur, pasi i vogli Krid ka vizituar mamin duke i uruar fat për rrugëtimin e ri.

Vetë Klea ka publikuar një video me të voglin në krahë, teksa ka shkruar: Kush i erdhi mamës vet para emisionit, kuuuush! Fòrca ime!

Nga kjo video edhe ne morëm shumë dashuri, jo më Klea!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!